Większość dzieci zabijanych przed urodzeniem to dziewczynki

foto: drsuparna, licencja CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons
foto: drsuparna, licencja CC BY-SA 2.0 via Wikimedia Commons

Słowa o „prawach kobiet” wygłaszane przez zwolenniczki i zwolenników tzw. aborcji brzmią wybitnie ironicznie w świetle najnowszych badań, z których wynika, że większość nienarodzonych dzieci zabijanych w łonie matki to dziewczynki. Fakt, na który już od dawna zwracają uwagę obrońcy życia, potwierdziły badania opublikowane w internetowym dzienniku amerykańskim „The Daily Signal”.

– Jak wykazuje Anna Higgins w ostatniej publikacji, aborcja ze względu na płeć to problem globalny, dotyczący również Stanów Zjednoczonych – przyznaje ze smutkiem dr David Prentice z Charlotte Lozier Institute. – Prawodawcy, którzy gardzą dyskryminacją, powinni prędko stworzyć przepisy, które zabronią śmiertelnej dyskryminacji, jaką jest aborcja przez wzgląd na płeć – apeluje dr Prentice.

Z analizy przeprowadzonej przez Annę Higgins z Charlotte Lozier Institute wynika, iż zarówno w przypadku zabijania dzieci w łonie matki, jak i przy niszczeniu embrionów z zapłodnienia in-vitro istnieje selekcja przez wzgląd na płeć. W selekcji tej przegrywają dziewczynki. Higgins wskazuje, iż problem zabijania nienarodzonych dziewczynek występuje nie tylko w Chinach czy Indiach, o czym mówi się już od wielu lat, ale również w Europie (zwłaszcza w krajach Kaukaskich) oraz w USA, szczególnie wśród żyjących w Stanach Chińczyków, Hindusów i Koreańczyków. W rodzinach, gdzie są już dwie córki istnieje już niewytłumaczalna biologicznie dysproporcja – trzecie dziecko to w większości chłopiec. Zabijanie dziewczynek przed urodzeniem jest częste również wśród Azjatów żyjących w Wielkiej Brytanii i drastycznie wzrosło w przeciągu ostatnich 20 lat.

Wiadomo również, że w USA częściej, niż dzieci białe, zabijane są przed urodzeniem dzieci czarnoskóre, o czym przypominała amerykańska senator Cynthia Meyer. Statystyka wskazuje, że czarne Amerykanki pięciokrotnie częściej dokonują zabójstw dzieci w łonie matki niż kobiety białe czy Latynoski. Wpisuje się to zresztą w rasistowskie poglądy założycielki Planned Parenthood, Margaret Sanger.

MGOT/politifact.com, lifenews.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net