19 czerwca 2024
Rodzina

Wipler popiera prawo do mordowania dzieci nienarodzonych, również z przyczyn eugenicznych

Ogłoszony jako „jedynka” Konfederacji w Toruniu Przemysław Wipler wyraził poparcie dla prawa do mordowania nienarodzonych dzieci. Wyraził przy tym chęć wprowadzenia prawa do mordowania z przyczyn eugenicznych.

Przemysław Wipler był gościem w „Porannej Rozmowie” w RMF FM. Tam właśnie zadeklarował, że popiera prawo do mordowania nienarodzonych dzieci – również z przyczyn eugenicznych. Próbował również zdyskredytować obronę życia, nazywając fundament cywilizacyjny „wojną obyczajową” i „tematem zastępczym”.

– W tym momencie wywoływanie wojen cywilizacyjnych, obyczajowych to próba wrzucenia tematów zastępczych przez partie, które nie mają pomysłu, co zrobić z gospodarką – powiedział Wipler.

Dalej przekonywał, że przepisy zezwalające na mordowanie nienarodzonych dzieci w Polsce rzekomo bardzo ostre.

– Każdy, kto chce zrobić teraz coś z prawem aborcyjnym, musi zmienić konstytucję – kontynuował polityk.

– Gdyby ktoś pokazał mi ścieżkę, którą możliwy jest powrót do kompromisu aborcyjnego, to byłbym tego zwolennikiem. W Polsce i tak ochrona życia jest na poziomie ekstraordynaryjnym w Europie – przekonywał.

Najwyraźniej Konfederacja chce stać się drugą PO. Tylko po co marnować czas na wybory, skoro w praktyce chce się wprowadzić to, co jest obecnie, tylko pod innym szyldem?

rmf24.pl / kontrrewolucja.net

fot. Tt/RozmowaRMF

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net