Cwikła: Woda z esencją z płodu. Tym razem w Ząbkowicach Śląskich. Jeśli nie zatrzymamy przestępców aborcyjnych, dojdzie do ogromnej tragedii

W oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich odnaleziono zwłoki dziecka, które najprawdopodobniej zostało celowo poronione i – zgodnie z zaleceniami na aborcyjnych forach – spłukane w toalecie.

Czy chcielibyście wypić wodę, w której wcześniej leżał martwy płód/dziecko zmarłe w wyniku celowego poronienia? Ja niekoniecznie, nawet, jeśli płyn został teoretycznie oczyszczony. Tymczasem mieszkańcy Ząbkowic Śląskich mieli tę wątpliwą przyjemność.

Pracownicy oczyszczalni ścieków w Ząbkowicach Śląskich odnaleźli w tzw. kratownicy zwłoki dziecka. Jest to miejsce, gdzie zatrzymują się większe odpady płynące ściekami.

– Zbieg okoliczności. Akurat w tym dniu mieliśmy tutaj bardzo nieciekawą pogodę, przez Ząbkowice przeszły intensywne deszcze, dlatego też pracownik na bieżąco kontrolował to, co znajduje się na kracie, żeby nie doszło do zatkania – powiedział „Wydarzeniom” Polsat News Piotr Miernik, prezes zarządu spółki „Delfin” w Ząbkowicach Śląskich. – To był już płód całkowicie wykształcony – dodał.

Śledczy ustalili, że dziecko miało od 18 do 22 tygodni. – Płód został zabezpieczony do sekcji, po której zostanie ustalony wiek i płeć, bo nie można było tego stwierdzić na miejscu – powiedziała asp. Katarzyna Mazurek z KPP w Ząbkowicach Śląskich.

– W dniu dzisiejszym Prokuratura Rejonowa w Ząbkowicach Śląskich wszczęła śledztwo w tej sprawie. Śledztwo dotyczy udzielania pomocy, bądź nakłaniania kobiety ciężarnej do usunięcia, przerwania ciąży. Ten czyn jest zagrożony karą pozbawienia wolności do 3 lat – poinformował Tomasz Orepuk z Prokuratury Okręgowej w Świdnicy. 

Fundacja Pro – Prawo do Życia zwraca uwagę, że to prawdopodobnie „kolejna ofiara domowej, pigułkowej aborcji, dokonanej za pomocą tabletek poronnych rozprowadzanych w Polsce przez zorganizowane grupy przestępcze”.

– Aborcyjna mafia, która namawia Polki do dokonywania pigułkowych aborcji i pośredniczy w handlu tymi substancjami, wydała specjalny poradnik dotyczący przeprowadzania domowych aborcji. Jego istotną częścią jest kwestia ukrycia zwłok dziecka po dokonanym morderstwie. Bandyci zalecają m.in. spłukanie ich w toalecie – pisze na stronie Fundacji Pro Kinga Małecka-Przybyło. – Płód w drugim trymestrze może mieć wymiar od kilku do ponad 20 centymetrów. Trudno zatem go nie zauważyć czy też uniknąć konieczności oglądania go (…) Może zdarzyć się tak, że płodu nie da się spuścić w toalecie. Każda osoba, w zależności od wysokości własnej ciąży, może starać się ocenić, czy to się da zrobić, czy nie – cytuje wspomniany poradnik.

Na jednym z forów aborcyjnych pojawiła się też dyskusja, w której ktoś pyta właśnie „co zrobisz z płodem”, bo „do kibelka się raczej nie zmieści”, na co kobieta odpowiada, że „zmieścił się i wszystko spłukałam”.

– To fragment dyskusji między aborcyjną aktywistką, która zachęca Polki do aborcji, a kobietą, która połknęła zamówione od bandytów pigułki i spuściła ciało zamordowanego dziecka w ubikacji. Właśnie dlatego pracownicy wodociągów znajdują zabite dzieci w oczyszczalniach ścieków. Tragedia w Ząbkowicach Śląskich to tylko jedno z wielu tego typu wydarzeń – czytamy na stronazycia.pl. Małecka-Przybyło wymienia kolejne podobne przykłady: Poddębice koło Łodzi, Piechowice na Śląsku, Nowy Targ, warszawska Praga, czy Złotów.

Aborcjoniści, którzy nieraz jawnie i bezwstydnie działają publicznie, reklamując nielegalnie sprzedawane środki wczesnoporonne wraz z informacjami, jak pozbyć się zwłok, pozostają bezkarni. Mimo, że obecne prawo daje możliwość organom ścigania zatrzymać i oddać pod sąd takie osoby, ci pozostają na wolności. Jak mówił m.in. Mariusz Dzierżawski w Korona TV, wydaje się, że szefostwo w Policji po prostu nie chce zamknąć przestępców. Dlatego ważne jest, by projekt „Stop aborcji” wprowadzający dokładną karalność za tego typu działalność dostał się do Sejmu i szybko został uchwalony.

W razie, jeśli się to nie stanie, przestępcy aborcyjni dalej będą sobie poczynać, ośmieszając państwo, którego prawa się nie przestrzega i pomaga jawnie je łamać. Poza śmiercią wielu dzieci, doprowadzić to może do poważnych konsekwencji dla osób już narodzonych. Spożywanie bowiem wody zmieszanej z ludzkimi zwłokami może nie pozostać bez reakcji organizmu.

Przekaż wieści dalej!

Dominik Cwikła

Rzymski katolik, mąż, dziennikarz, aktywny obrońca życia. Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net, prowadzę również programy w telewizji internetowej "Krul TV". Wydałem też Gazetę "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach, m.in. jako wicenaczelny wSensie.pl oraz dziennikarz nczas.com czy też Mediów Narodowych. Obrońca życia, monarchista, bezpartyjny.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebookYouTube

Dominik Cwikła

Rzymski katolik, mąż, dziennikarz, aktywny obrońca życia. Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net, prowadzę również programy w telewizji internetowej "Krul TV". Wydałem też Gazetę "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było" oraz w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach, m.in. jako wicenaczelny wSensie.pl oraz dziennikarz nczas.com czy też Mediów Narodowych. Obrońca życia, monarchista, bezpartyjny.

One thought on “Cwikła: Woda z esencją z płodu. Tym razem w Ząbkowicach Śląskich. Jeśli nie zatrzymamy przestępców aborcyjnych, dojdzie do ogromnej tragedii

  • 18 czerwca 2021 o 09:29
    Permalink

    Tak troszczą się o rzycie że aż zakazują aborcji, jednocześnie prubują każde poronione dziecko upchnąć nogą do kib.. rubryki aborcja domowa przy pomocy pigułek wczesnoporonnych. Zwraca się uwagę jaki to dramat itp. itd. a jednocześnie przez działanie rządu za rok 2020 mamy ponad 100000 nadmiarowych zgonów w porównaniu do lat poprzednich. A na zakończenie to w związku z wyrokiem TK to wiek każdej osoby powinien być ustawowo zwiększony o 9-mcy a co za tym idzie wszystkie ustawy odwołujące się do wieku powinny być zmienione oraz za te 9-mcy każdy pobierający świadczenie 500+ powinien dostać wyrównanie. Tego typu kwiatków jest więcej.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.