1 grudnia 2023
RodzinaWiadomości

Wybory „homo mistera” w Polsce

Pixabay

Homoseksualna impreza znana jako Mr Gay Europe odbędzie się w naszym kraju. Organizatorzy wyborów mistera-homoseksualisty przyznają, że Polskę wybrali celowo, by „dać sygnał wszystkim w Europie”.

Homolobby nie może pogodzić się z faktem, iż Polacy nie chcą kupić ideologii LGBT. Nie pomagają kampanie i fundacje, postanowiono więc wytoczyć cięższe działa. W przyszłym roku w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu zostaną zorganizowane wybory Mr Gay Europe – homoseksualny odpowiednik konkursu piękności. – Organizując konkurs w Polsce chcemy dać sygnał wszystkim osobom homoseksualnym w Europie, że musimy stać ramię w ramię i wspierać naszych braci i siostry na całym kontynencie – twierdzi dyrektor konkursu, Tore Aasheim.

Propagandowa machina jest w pełni gotowa do działania. Oprócz samego konkursu organizatorzy planują przeróżne seminaria, wykłady oraz „wydarzenia rozrywkowe”. Wycieczka homoseksualnych kandydatów na mistera ma także odwiedzić teren dawnego niemieckiego obozu Auschwitz, by poznać „historię eksterminacji gejów przez nazistowskie Niemcy’.

W kontekście wyborów „homo mistera” portale dla homoseksualistów mocno krytykują Polskę, starając się wpędzić nas w kompleksy na tle „nowoczesności”. – To, że Polska będzie przyszłorocznym gospodarzem, jest godne uwagi, bo kraj ten uchodzi za bardzo homofobiczny – czytamy na holenderskiej stronie dla homoseksualistów. – W większości krajów UE możliwe jest zalegalizowanie związku partnerskiego, ale w Polsce nie ma jeszcze takiej możliwości. W państwowej konstytucji zapisano, że małżeństwo jest zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzny i kobiety – dodaje autor szkalującego nasz kraj tekstu.

wprost.pl, newsweek.pl, pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net