Zachęcają do aborcji na forum należącym do wydawcy prasy rodzicielskiej

– Na forum Wizaz.pl znajdują się wpisy, w których użytkownicy udzielają Polkom pomocy w dokonaniu aborcji za granicą. Zgodnie z polskim prawem pomocnictwo w zamordowaniu własnego dziecka jest nielegalne i karalne. Wzywamy wydawnictwo Edipresse do usunięcia tych wpisów – czytamy w petycji do zarządu Edipresse Polska S.A.

ratujdzieci.pl

– Na prowadzonym przez wydawnictwo EdiPresse forum Wizaz.pl znajdują się wpisy, w których użytkownicy w sposób jawny udzielają Polkom pomocy w dokonaniu aborcji poza granicami naszego kraju. Zgodnie z polskim prawem pomocnictwo w zamordowaniu własnego dziecka jest nielegalne i karalne. Prowadząc forum, na którym znajdują się porady dotyczące aborcji są Państwo współwinni popełnianym przestępstwom – napisano w petycji.

Autorzy apelu wzywają „do usunięcia tych wpisów oraz do kontrolowania treści na forum pod względem zgodności z polskim prawem”. – Szczególnie uczulamy Państwa na treści związane z mordowaniem dzieci przed narodzeniem. Aborcja jest okrutnym zabójstwem! Szczególnie Państwo, jako wydawcy magazynów i portali związanych z rodzicielstwem, powinni być wrażliwi na cierpienie bezbronnych dzieci – czytamy.

Edipresse Polska jest filą międzynarodowego szwajcarskiego koncernu mediowego Edipresse. Wydaje takie czasopisma, jak „Poradnik Domowy”, „Mamo, To Ja”, „Przyjaciółkę”, „Panią Domu”, „Twój Maluszek” czy „Twoje Dziecko”.

KLIKNIJ aby podpisać petycję.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net