14 czerwca 2024
Rodzina

Zakaz terapii konwersyjnych dla chętnych i operacje „zmiany płci” na koszt podatnika. Znamy plany Niemiec dla Europy

Pełnomocnik niemieckiego rządu ds. akceptacji różnorodności seksualnej i płciowej przedstawił plan, który został zapowiedziany w umowie koalicyjnej. „Ogólnokrajowy plan działania dla akceptacji i ochrony różnorodności seksualnej i płciowej” ma 17 stron, a oficjalne motto dokumentu brzmi „żyć queer”. Jego szczegóły opisuje Fundacja Pro-Prawo do Życia, która prowadzi kampanie społeczne uświadamiające Polaków czym jest ideologia LGBT.

Niemiecki plan doskonale ukazuje, jakie są cele aktywistów LGBT i sprzyjających im polityków dla całej Europy, w tym również Polski, gdyż rząd Niemiec jest obok WHO jednym ze współautorów tzw. „Standardów Edukacji Seksualnej w Europie”, które docelowo mają objąć swoim zasięgiem wszystkie dzieci. Fundacja Pro-Prawo do Życia wskazuje na najważniejsze punkty zaprezentowanego planu. Są to m.in.:

– prawny, całkowity zakaz terapii konwersyjnych nawet dla dorosłych, którzy wyraźnie o to proszą,
– włączenie „medycyny gender” do przepisów licencyjnych (dot. prawa wykonywania zawodu) dla lekarzy,
– orientacja polityki zagranicznej i rozwojowej Niemiec na kwestie LGBT,
– przejęcie kosztów operacji zmiany płci przez państwowe ubezpieczenie zdrowotne (GKV),
– liczne projekty badawcze oraz rozbudowa i promocja grup LGBT i ich struktur doradczych,
– ogólnokrajowe szkolenia dotyczące LGBT oraz „uwrażliwianie” pracowników sektora publicznego, w prywatnych przedsiębiorstwach oraz placówkach edukacyjnych i medycznych,
– przejęcie kosztów sztucznego zapłodnienia przez państwowe ubezpieczenie zdrowotne GKV również dla par lesbijskich (= podstawa późniejszej koniecznej legalizacji dawstwa komórek jajowych i macierzyństwa zastępczego (surogacji) dla par męskich),
– rozszerzenie prawa karnego o kolejne czyny „skierowane przeciwko orientacji seksualnej”,
– wprowadzenie „ustawy przeciwko przemocy cyfrowej” z powodu rzekomej „mowy nienawiści” wobec osób LGBT w Internecie,

Już w przyszłym roku niemieckie ministerstwo ds. rodziny planuje wydać 1,3 mln euro na projekty LGBT.

– Jak widać plan nie ma się ograniczać tylko do Niemiec, co widać chociażby po punkcie dotyczącym orientacji niemieckiej polityki zagranicznej na kwestie LGBT. Już teraz w szeregu polskich miast, takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań czy Gdańsk, prowadzone są zajęcia szkolne dla uczniów w oparciu o Standardy Edukacji Seksualnej. W ramach tego typu zajęć oswaja się dzieci i młodzież z rozwiązłością seksualną i pornografią, zachęca się uczniów do eksperymentów z własną seksualnością oraz podważa się ich tożsamość – mówi Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do Życia.

– Rodzice i nauczyciele w Polsce muszą być świadomi tego zagrożenia i aktywnie stanąć do walki o dzieci. Organizowane przez naszą Fundację kampanię służą budowaniu świadomości społecznej i ostrzeganiu Polaków przed niebezpieczeństwem – dodaje Dzierżawski.

Szczegółowe informacje na temat Standardów Edukacji Seksualnej oraz realiów funkcjonowania tzw. „edukacji seksualnej” w krajach Europy Zachodniej takich jak Niemcy, można znaleźć w wydanym przez Fundację Pro-Prawo do Życia bezpłatnym poradniku dla rodziców i nauczycieli pt. „Jak powstrzymać pedofila?”. Publikacja dostępna jest do pobrania na stronazycia.pl. Fundacja zachęca do zapoznania się z treścią publikacji, aby zrozumieć, na czym polega „edukacja seksualna” forsowana w polskich szkołach oraz promowana w polskojęzycznym Internecie.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Jeden komentarz do “Zakaz terapii konwersyjnych dla chętnych i operacje „zmiany płci” na koszt podatnika. Znamy plany Niemiec dla Europy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net