Żenujący film NARAL przeciwko obrońcom życia

Amerykańska organizacja NARAL działająca na rzecz całkowitej legalności mordowania nienarodzonych dzieci wypuściła wyjątkowo żenujący film zatytułowany „Comedians in Cars Getting Abortions”. Film, który miał być propagandowym sukcesem zwolenników śmierci, okazał się porażką i jest masowo obśmiewany w sieci.

W filmiku oglądamy historię kobiety, która wraz ze swoim chłopakiem krąży po mieście w poszukiwaniu miejsca, gdzie będzie mogła natychmiast zamordować nienarodzone dziecko. Bohaterka traktuje „zabieg” jak towar, którego domaga się w kolejnych punktach. W filmie roi się od złośliwych i przede wszystkim fałszywych przytyków pod adresem ruchów pro-life oraz wielu kłamstw odnośnie rozwoju płodowego dziecka. Początkowo para trafia do centrum pomocy ciężarnym, gdzie obsługuje ich – jak można się spodziewać – „fanatyczka” religijna. Kobieta zachowująca się w przesadny, ośmieszający sposób pokazuje parze model dziecka i mówi, że w ósmym tygodniu ciąży dziecko ma w pełni rozwinięty mózg i zapamiętuje kody PIN, co ma sugerować, iż argumentacja wynikająca z wiedzy medycznej o rozwoju płodu jest nieprawdziwa. Pielęgniarka informuje również, że bohaterowie filmiku nie pójdą do nieba, a w centrum nie ma lekarzy, bo zamiast tego jest… Księga Jeremiasza.

Ostatecznie para trafia do ośrodka, gdzie można zamordować dziecko, a personel jest „nowoczesny”, „postępowy” i „świadomy”. Niestety, nawet tam zdesperowana bohaterka nie może „dokonać aborcji” – „okrutne” prawo zmusza ją, by przyszła do ośrodka za 32 godziny. Współczująca lekarka niechętnie pokazuje kobiecie grafiki udające fotografie, które znów sugerują, iż rozwój płodowy dziecka jest fikcją wymyśloną na potrzeby ruchów pro-life. Dodaje też, że jest zmuszona powiedzieć, iż zabójstwo dziecka zwiększa ryzyko raka piersi, lecz po cichu dodaje, że  „to nieprawda”.

Film wywołał zniesmaczenie nawet wśród osób będących zwolennikami zabijania i stał się porażką wizerunkową NARAL. „To tylko pomoże ruchowi pro-life. Dzięki wielkie!” – pisze użytkownik Jason Baird. Czy materiał NARAL jest „śmieszny”? Najlepiej obejrzyjcie sami, nie zapominając oczywiście o ocenie.

MGOT/patriotpost.us, foxnews.com, chicagotribune.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net