ŻiR: Nieodrobiona lekcja historii

Twitter Marcin Be

Magdalena Łońska na stronie Fundacji Życie i Rodzina zwraca uwagę, że powstanie warszawskie i II wojna światowa są „nieodrobioną lekcją historii”. Chodzi o liczbę zamordowanych Polaków wówczas, co uznajemy za tragedię i okrucieństwo, zaś jednocześnie zezwalamy na legalne mordowanie nienarodzonych dzieci.

– Dziś ofiarom niemieckiej agresji zostają wznoszone pomniki pamięci ich bohaterstwa, ale i dla przypomnienia okrucieństwa wojny oraz przestrzegania przed nią. „Nigdy więcej wojny”, jak głosi napis niedaleko pomnika na gdańskim Westerplatte – pisze Magdalena Łońska.

– Od momentu wprowadzenia do polskiego prawa czterech przesłanek dla dopuszczalności dokonywania aborcji w 1956 r., tj. ze wskazań lekarskich, z powodu gwałtu oraz z racji trudnych warunków życiowych kobiety, do 1993 r., w którym uchwalono aktualny kształt ustawy dopuszczającej aborcję, a także dodając liczbę jej ofiar od 1993 do 2016 r., w Polsce zabito nawet do 20 mln nienarodzonych dzieci – zauważa. Podkreśla też, że „zestawiając liczby i fakty, w latach 1956-2016 z rąk lekarzy zginęło około 3 razy tyle dzieci, ilu Polaków w czasie II wojny światowej”.

– W czasie wojennych działań oprawcami byli niemieccy oficerowie i żołnierze, w sytuacji dopuszczalności przerywania ciąży zabijającymi w Polsce dzieci stali się polscy lekarze. To właściwie jedyna znacząca różnica, reszta opiera się już na podobieństwach – okrutne metody, zasłanianie się ideologią, dzielenie ludzi na lepszych i gorszych, „pozbywanie się” chorych i niepełnosprawnych. Współczesna praktyka selekcji i eliminacji bardzo mocno przypomina tę z czasów okupacji – czytamy na stronie ŻiR.

– II wojna światowa skończyła się, oprawcy odpowiedzialni za ludobójstwo zostali ukarani, ideologia nazizmu potępiona. Jednak zabijanie dzieci wciąż trwa, ideologia stojąca za aborcją nadal funkcjonuje, a aborterzy świadczą swoje „usługi”, bo pozwala im na to prawo. Czas najwyższy zakończyć i tę zbrodnię. Czas zakazać zabijania niewinnych, a dla przyszłych pokoleń pozostawić przestrogę – „nigdy więcej aborcji” – konkluduje.

zycierodzina.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.