17 maja 2024
Rodzina

Zlikwidują aborcyjnego giganta? Jest projekt ustawy

Kongresmenka Lauren Boebert przedstawiła projekt ustawy likwidującej Planned Parenthood. Aborcyjny gigant co roku legalnie morduje najwięcej dzieci nienarodzonych, czym wyróżnia się na tle konkurencji. Otrzymał też w ostatnich latach potężne państwowe dotacje.

633 mln USD, które dotąd wpływały z publicznych środków na rzecz Planned Parenthood, miałyby zostać skierowane na opiekę medyczną. Boebert proponuje w projekcie, by kwota ta poszła konkretnie na opiekę prenatalną, badania przesiewowe w kierunku badania nowotworów oraz inne usługi medyczne.

– Planned Parenthood twierdzi, że te fundusze są przeznaczone na opiekę zdrowotną dla kobiet, ale w zeszłym roku Planned Parenthood przeprowadziło rekordową liczbę aborcji, jednocześnie zmniejszając liczbę przeprowadzonych badań zdrowych kobiet i badań przesiewowych w kierunku raka piersi – skomentowała autorka projektu.

– Zamiast finansować Planned Parenthood, moja ustawa przekieruje te fundusze do lokalnych ośrodków zdrowia, które koncentrują się na zdrowiu kobiet, a nie na zabijaniu dzieci – dodała.

Obecnie projekt poparło już 29 kongresmenów.

Oficjalnie Planned Parenthood przyznało się w 2020 roku do prawie 383,5 tys. legalnych morderstw dzieci przed narodzeniem. To wzrost o 30 tys. w stosunku do 2019 roku. Średnia dzienna wynosi więc 1050 morderstw.

– Wszystko to pomimo tego, że gigant aborcyjny twierdzi, że skupia się wyłącznie na opiece zdrowotnej kobiet – podkreśla portal pch24.pl.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net