Znaleziono martwy płód na posesji w Świętokrzyskim

Na terenie jednej z posesji w gminie Piekoszów w woj. Świętokrzyskim znaleziono martwy płód. – Prowadzimy czynności w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przerwania ciąży za zgodą kobiety – przekazała mł.asp. Małgorzata Perkowska-Kiepas z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

– Do jednego z kieleckich szpitali zgłosiła się młoda kobieta. W trakcie badania okazało się, że niedawno rodziła. Lekarz zawiadomił o całej sprawie policję i prokuraturę – powiedziała Perkowska-Kiepas.

Policjanci wyruszyli do miejsca zamieszkania kobiety. Na terenie jednej z posesji w gminie Piekoszów w pow. kieleckim znaleziono martwy płód. Kobieta pozostaje w szpitalu.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

– Czekamy na wyniki sekcji zwłok płodu, które wyjaśnią, czy doszło do poronienia, czy przerwania ciąży – dodała Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.

nczas.com

fot. ilustracyjne/fot. Tt/Polska Policja

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net