23 maja 2024
Rodzina

Znany działacz LGBT skazany za pedofilię i narkotyki. Był wysoko postawiony w samorządzie i prowadził psychoterapię

Krzysztof F., działacz LGBT, samorządowiec oraz psychoterapeuta, został skazany na karę 4 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności za dwukrotne ataki seksualne na 13-letniego chłopca oraz 16-letnią dziewczynkę a także posiadanie prawie 340 g marihuany w domu. Ofiary to dzieci jednej z parlamentarzystek.

– Ze swoim partnerem prowadził restaurację w centrum miasta, gdzie organizowali szybkie randki LGBT. (…) Był współzałożycielem Stowarzyszenia Równość na Fali, które początkowo działało jako Kampania Przeciw Homofobii Szczecin. Działalność Stowarzyszenia jest dotowana przez marszałka Olgierda Geblewicza – podało Radio Szczecin na swojej stronie.

Ostatnim wpisem w mediach społecznościowych skazanego było poparcie dla homoaktywisty znanego ze skandalicznych zachowań Michała Sz., którego lewicowe media przedstawiały jako „Margot”.

Krzysztof F. dokonał dwukrotnie ataków seksualnych na nieletnich. Jego ofiarami byli: 13-letni chłopiec i 16-letnia dziewczynka. Są to dzieci jednej z parlamentarzystek.

Pierwotnie wyrok zapadł w 2020 roku. Sąd prawomocnie orzekł, że napastnik „doprowadził małoletnich do innej czynności seksualnej” i podsuwał im narkotyki.

Poza tym, pedofila skazano również za posiadanie narkotyków. Podczas rewizji mieszkania skazanego policjanci znaleźli w nim 339 g marihuany.

Sprawca pierwotnie usłyszał wyrok w ubiegłym roku po niepublicznym postępowaniu. Po apelacji Sąd Okręgowy w Szczecinie dokonał korekty wyroku, skazując F. na 4 lata i 10 miesięcy więzienia.

Skazany był od lat homoaktywistą.

– Ze swoim partnerem prowadził restaurację w centrum miasta, gdzie organizowali szybkie randki LGBT. (…) Był współzałożycielem Stowarzyszenia Równość na Fali, które początkowo działało jako Kampania Przeciw Homofobii Szczecin. Działalność Stowarzyszenia jest dotowana przez marszałka Olgierda Geblewicza – podało Radio Szczecin na stronie internetowej.

Ponadto Krzysztof F. był wysoko postawiony we władzach lokalnych. W urzędzie marszałkowskim pełnił rolę dyrektora Wydziału Współpracy Społecznej. Marszałek mianował go również pełnomocnikiem ds. problemów uzależnień. Prywatnie F. prowadził także psychoterapię. Znajduje się na liście Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w rubryce „trenerów i superwizorów”, czyli listy osób odpowiedzialnych za nadzór pracy oraz doradzanie innym terapeutom.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net