10 czerwca 2024
Rodzina

Żona ministra z PiS na festiwalu LGBT. Marianna Schreiber poparła też tzw. strajk kobiet

– Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – powiedziała „Super Expressowi” Marianna Schreiber, żona ministra z ramienia PiS Łukasza Schreibera. Pochwaliła się także ostatnio wzięciem udziału w festiwalu LGBT, wyrażając się ciepło o tym ruchu.

– Moja obecność nie była próbą „oczyszczenia” wizerunku a jedynie faktem, że nie sprzeciwiam się żadnej osobie, która myśli i czuje inaczej niż ja oraz ma inne oczekiwania względem świata w którym żyje. Wielu z Was będzie mi zawsze pisało i przypominało, że kilka lat temu popełniłam ogromny błąd i ja to rozumiem, macie do tego prawo. Tylko niechaj pierwszy kamieniem rzuci ten, co nigdy błędów nie popełniał.. Dziękuję raz jeszcze organizatorom za zaproszenie – napisała na Instagramie Marianna Schreiber.

„Super Express” z kolei zwrócił uwagę, że żona ministra PiS umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z symbolem bojówek z tzw. strajku kobiet. SE zaznacza, że Schreiber „wspiera postulaty Strajku Kobiet dotyczące aborcji”.

– Oczywiście, że chcę wspierać kobiety. Wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje – powiedziała tabloidowi żona ministra PiS.

– Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu, widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych, to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu – podkreśliła Marianna Schreiber.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

2 komentarze do “Żona ministra z PiS na festiwalu LGBT. Marianna Schreiber poparła też tzw. strajk kobiet

  • A mówią, że nie szata zdobi człowieka, że nie należy oceniać książki po okładce, że pozory mylą, że nie broda czyni filozofa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net