Życie i Rodzina przypomina: Poseł Matusiak z PiS wstrzymuje obywatelski projekt „Zatrzymaj aborcję”

Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina nie ustają w walce o ludzkie życie. Po raz kolejny udali się do Jastrzębia Zdroju, gdzie uświadamiali społeczeństwo o opieszałości posła PiS Grzegorza Matusiaka.

zycierodzina.pl

Poseł Grzegorz Matusiak jest członkiem podkomisji, która ma się zająć projektem „Zatrzymaj aborcję”. Podkomisja ta jak dotąd nie zrobiła nic. Wolontariusze Fundacji Życie i Rodzina zgromadzili się w centrum miasta, by przypomnieć, że każdy dzień zwłoki to śmierć trojga dzieci podejrzanych o wadę genetyczną czy niepełnosprawność.

Obrońcy życia rozdawali również ulotki na temat blokowania prawnej ochrony życia przez rządzących. Materiały te cieszyły się dużym zainteresowaniem przechodniów, którym PiS jeszcze kojarzy się z obroną życia i szybko się skończyły.

Fundacja Życia i Rodzina zajmuje się obecnie informowaniem społeczeństwa o bezczynności władz wobec obywatelskiego projektu zakazującego aborcji. Apeluje także do polityków by zajęli się wreszcie ratowaniem życia nienarodzonych.

Taka postawa posłów PiS wobec obrony życia to niestety norma. Przypominamy naszą informację o chamskim zachowaniu posła Mosińskiego, którego działacze Prawicy Rzeczpospolitej zaczęli pytać o obronę życia, a którego odpowiedzi były na typowym poziomie członka PO-PiS-u.

zycierodzina.pl, kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net