Austria opustoszeje?

Imigranci będą odsyłani do swoich krajów. W tym celu zostaną użyte wojskowe samoloty transportowe. Tak zadecydował minister obrony Hans Peter Doskozil. Zaakceptował plan wysyłania emigrantów z powrotem, bez azylu politycznego. 

Jak informuje dziennik.com, minimum jakie będzie odsyłane to 50 tys. imigrantów. Do podjęcia takich decyzji przez władze austriackie przyczynił się głos społeczeństwa, który był przeciwny polityce proimigranckiej. W Austrii o azyl będzie mogło zabiegać w tym roku 37,5 tys. osób, a to oznacza, że do końca 2019 roku otrzyma go około 127 500 osób. Jak do tej pory wpłynęło około 90 tys. podań o przyznanie azylu.

Pomysłem na przyśpieszenie rozdawania azylu Austriaków to umieszczenie Maroko, Algierii, Tunezji, Gruzji, Mongolii i Gambii na rejestrze krajów, w których nie ma konfliktów. Następnie po odmowie dostępu do azylu, będą odsyłani z powrotem do kraju pochodzenia. Dla zachęty władza postanowiła wypłacać do 500 euro. A wszystko po to by imigranci zgodzili się opuścić Austrię dobrowolnie.

Oprócz tego MSZ postanowiło przeprowadzić kampanię wyjaśniającą w krajach z których pochodzą imigranci. Ta decyzja ma zablokować chęć przybyszów z zagranicy do podejmowania pochopnych decyzji.

W Szwecji również obecny rząd postanowił odsyłać imigrantów do ich domów. Będzie musiało wyjechać około 80 tys. ludzi. Anders Ygeman, minister spraw zagranicznych, zapowiedział, że do wywózki imigrantów prawdopodobnie będą użyte tanie linie lotnicze.

Joan

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net