Austria: orgie i narkotyki w islamskim przedszkolu

Jedno z przedszkoli w Wiedniu, należące do tureckiego przedsiębiorcy oskarżanego o defraudacje i kierowanie siatką przestępczą, miało być wykorzystywane jako miejsce orgii seksualnych podsycanych narkotykami. O sprawie pisze portal kresy.pl.

Abdullah P. na wsparcie sieci islamskich przedszkoli otrzymał od miasta ponad 5 mln euro. Obecnie jest podejrzany o defraudację. Miał fałszować informacje dotyczące oferowanych usług i liczby dzieci uczęszczających do jego placówek, tym samym przywłaszczając sobie pieniądze.

Ostatnie doniesienia mówią o tym, że w jednej z placówek miały odbywać się orgie seksualne, w tym homoseksualne, podsycane narkotykami. Po jednym z takich wydarzeń personel sprzątający miał znaleźć narkotyki w jednym z biurek. Wydarzenia te miały miejsce między październikiem 2014, a majem 2015.

W innej placówce, w której organizacja kontrolowana przez biznesmena wynajmowała salę do edukacji osób dorosłych, odkryto uprawę marihuany.

Prokuratura twierdzi, że skala defraudacji była tak ogromna, iż cały proceder można zakwalifikować jako sieć przestępczą.

Inne raporty podają, że muzułmańskie przedszkola finansowane ze środków publicznych są powiązane z organizacjami islamistycznymi. W sektorze wiedeńskiej opieki przedszkolnej dominującą grupą mieli być intelektualiści salaficcy oraz zaangażowani politycznie islamiści.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net