Imigranci obchodzą szwedzkie prawo

Pch24 ostrzega – imigranci zaniżają swój wiek w dokumentach, przez co są bezkarni. Sprawdzanie wieku metodami medycznymi według Szwedów jest „uwłaczające godności”. Rzekomi „piętnastolatkowie” mogą napadać i molestować kobiety, gdyż szwedzkie prawo zabrania karania osób poniżej 15. roku życia.

foto: Wikimedia Commons (edytowane)
foto: Wikimedia Commons (edytowane)

Wiek obcych nie jest weryfikowany. Używa się tego, który sami podadzą wnioskując o azyl. W wyniku tej naiwności, w pełnym i słusznym poczuciu bezpieczeństwa, „nieletni” imigranci molestują kobiety, napadają przechodniów i zakłócają porządek publiczny.

Spośród 163 tys. imigrantów, którzy do Szwecji przybyli w zeszłym roku, 35 tys. to tzw. „samotne dzieci”. Jednak nieraz ich wygląd każe wątpić, czy dana osoba nie ma ukończonych 15 lat. W styczniu w znajdującej się w centrum Sztokholmu pływalni doszło do gwałtu na dziecku przez imigranta, który miał być również „nieletnim”, w co powątpiewają nie tylko media, ale sami Szwedzi.

Premier Szwecji, Stefan Löfven, twierdzi, że masowe przypadki molestowania kobiet to „szwedzki fenomen” i „nie ma nic wspólnego” z imigrantami. Łączy się to z próbami tuszowania przez szwedzkie służby afer związanych z dzikusami, a które do świata docierają jedynie dzięki mediom i Internetowi.

Od października do chwili obecnej policja interweniowała w ośrodkach dla obcych 5 tys. razy (średnio 1,25 tys. razy na miesiąc!), z czego 1,2 tys. interwencji dotyczyło „przestępstw poważnych”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net