Młody Litwin zamordowany przez Syryjczyka

Na południu Szwecji 15-letni Litwin został zasztyletowany przez Syryjczyka, z którym uczęszczał do szkoły. Nieproszony gość dokonał zbrodni w odwecie za to, że wcześniej chłopak stanął w obronie napastowanej przez imigranta koleżanki. Pch24.pl donosi, że rodzice ofiary oskarżają szwedzkie media o wyciszanie całej tragedii.

15-letni Arminas Pileckas w grudniu ujął się za napastowaną seksualnie koleżanką z klasy. Aktów przemocy miał dokonywać uczeń najprawdopodobniej pochodzący z Syrii.

W pierwszym dniu nowego semestru pochodzący z Bliskiego Wschodu chłopak dźgnął Litwina nożem w plecy, przebijając mu serce. Chłopak zmarł. Rodzice chłopaka otwarcie mówią o tchórzostwie szwedzkich władz i mediów w obliczu zagrożenia ze strony nielegalnych imigrantów. Ich zdaniem dochodzi do „tuszowania” śmierci ich syna.

Początkowo media nie poruszały tej kwestii. Jednak niemal natychmiast zwróciły się do ojca zabójcy, który udzielił im wywiadów. Jeden z nich opublikowała lewicowa gazeta „Aftonblated”.

Ojciec zabójcy stwierdził, że Litwin nie bronił swojej koleżanki, lecz sam był winny znęcaniu się nad jego synem. Oskarżył także szkołę, do której uczęszczali obaj chłopcy oraz o bierność, ponieważ nie zrobiono nic, by Syryjczyk mógł „odzyskać honor”. – To bardzo go denerwowało – powiedział ojciec zabójcy.

Ojciec ofiary skrytykował postawę dziennikarzy i zaznaczył, że twierdzenia obcego są kłamstwem. Mówi także, iż młody imigrant obiecywał jego synowi zemstę. Dodaje, że szkoła wiedziała o tym, ale nie podjęła żadnych działań.

W tej części Szwecji, w której doszło do tego zdarzenia, tj. południowej, już wcześniej miały miejsce incydenty z udziałem nielegalnych imigrantów, w tym ataki na kobiety i próby gwałtów.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.