Norwegia: seria napaści na kobiety

foto: Freeimages.com (fotomontaż)
foto: Freeimages.com (fotomontaż)

W związku z doniesieniami o napaściach na kobiety, norweska policja apeluje do niewiast, by nie wychodziły po zmroku same.

Po tym, jak do norweskiej policji wpłynęło 10 niezależnych zgłoszeń dot. azylantów, którzy w co najmniej dwuosobowych grupach napastują kobiety, służby wydały ostrzeżenie. Bjørn Slåtsveen z sekcji dochodzeniowej policji w Vestoppland powiedział, że za każdym razem doniesienie dotyczyło dwóch lub więcej młodych chłopaków. – Wszyscy są młodzi i obcego pochodzenia – stwierdził funkcjonariusz cytowany przez kresy.pl. – Przekraczają dopuszczalną granicę, a to co robią jest karalne – dodał. W związku z tymi wydarzeniami policja apeluje do kobiet, by nie wychodziły same po zmroku. Przyznano, że „ta tendencja” staje się dla kobiet dużym problemem.

Jeden z dwudziestokilkuletnich azylantów jest podejrzany o udział w trzech z wymienionych ataków. Prawdopodobnie nie wszystkie przypadki są zgłaszane.

Norwescy konserwatyści uważają, że policja powinna zwiększyć użycie siły, by powstrzymać napaści seksualne. Mówią także, iż azylanci powinni dostosować się do panujących w kraju norm.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net