Sylwester po imigrancku. Chcieli zgwałcić 80 kobiet

Tak się bawi najbardziej uprzywilejowana w Europie klasa społeczna. Podczas imprezy sylwestrowej pod gołym niebem w Kolonii, ponad tysiąc imigrantów otoczyło niecałą setkę kobiet. Jak podaje „Niezależna”, nielegalni imigranci z Afryki okradli je, napastowali i próbowali zgwałcić. Aresztowano póki co zaledwie 5 osób.

foto: YouTube
foto: YouTube

Przy dworcu w Kolonii ok. tysiąc imigrantów z Afryki odpalało w tłumie fajerwerki i race. Następnie otoczyli zdezorientowane kobiety i dokonywali kradzieży. Ponadto napastowano je i próbowano zgwałcić.

Zatrzymani mężczyźni to nielegalni imigranci w wieku 18-24 lata. Jednak źródło donosi, że liczba ta będzie się zwiększać. Media nie informowały o sytuacji aż do dzisiaj, kiedy to na policję dochodziły dziesiątki zgłoszeń o tamtej sytuacji.

Jedna z poszkodowanych kobiet zeznała, że w pewnym momencie otoczyło ją kilkudziesięciu mężczyzn, którzy łapali ją za wszystkie miejsca intymne, nazywali „dziwką” i chcieli – zmieniając słowa na mniej wulgarne – dokonać aktu.

Poszkodowanych 80 kobiet to Niemki oraz turystki, m.in. z Japonii. 35 z nich doznało napaści seksualnej, zaś pozostałe zostały okradzione lub pobite. Niemieckie media jednak podają wypowiedzi niemieckich policjantów, z których wynika, że poszkodowanych jest znacznie więcej. Policja twierdzi, że „to nowy rodzaj przemocy”.

Wolfgang Albers, szef kolońskiej policji, potwierdził, że sprawcami są imigranci z północnoafrykańskich krajów.

CWIK

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net