UE będzie zwalczała kryzys imigracyjny

W niedzielę, podczas mini-szczytu, spotkali się przedstawiciele 10 państw europejskich i bałkańskich w celu omówienia kryzysu imigracyjnego. Całe spotkanie zainicjowane było przez przewodniczącego Komisji Europejskiej.

foto: YouTube (Pamela Geller) "Thousands More Muslims Storm Slovenia"
foto: YouTube (Pamela Geller) „Thousands More Muslims Storm Slovenia”

Konkretnymi wynikami rozmów szczególnie zainteresowane były państwa bałkańskie. – Sytuacja jest bardzo poważna. Oczekujemy przyjęcia planu działań, które zostaną podjęte w najbliższych dniach i tygodniach, aby opanować sytuację. Jeśli to nie nastąpi, to obawiam się, że Unia Europejska i cała Europa zaczną się rozpadać – powiedział premier Słowenii, Miro Cerar, przed mini-niedzielnym szczytem UE i państw zachodnich Bałkanów.

Obradujący ustalili 16 punktów planu rozwiązania kryzysu migracyjnego. Wśród nich znalazły się między innymi: stworzenie nowych punktów kontrolnych na granicach i wysłanie  w te miejsca 400 funkcjonariuszy służb celnych.

Dzisiaj na terenie austriackiego obozu doszło do zamieszek wśród imigrantów. Bijatykę spowodował brak wody. Na miejscu interweniowała policja.

Joan

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net