Wiedeń: imigrant zgwałcił i zamordował Amerykankę

Studentka z USA została znaleziona martwa w  wynajmowanym przez nią mieszkaniu w Wiedniu. Została zgwałcona, a następnie uduszona. Niezalezna.pl podaje, że o dokonanie zbrodni podejrzewany jest nielegalny imigrant. Mężczyzna został już aresztowany.

25-letnia Amerykanka, Lauren Mann, studiowała w Wiedniu. Kobieta była bardzo uzdolniona – uczyła się grać na fortepianie, interesowała się sztuką, literaturą i muzyką. Do wynajmowanego przez siebie mieszkania postanowiła przygarnąć imigranta z Gambii.

Kilka dni później zaniepokojony szef poinformował policję, że kobieta od jakiegoś czasu nie pojawia się w pracy, nie zawiadomiła go także o swojej nieobecności oraz nie odbiera telefonów, co się dotychczas nigdy nie zdarzało.

Funkcjonariusze znaleźli kobietę martwą, półnagą, leżącą na materacu. Ustalono, że została zgwałcona, a następnie uduszona.

O popełnienie tej zbrodni podejrzany jest 24-letni Abdou I., który został już zatrzymany. Gambijczyk już wcześniej był znany służbom, bowiem wcześniej zgwałcił w Niemczech dziewczynkę, natomiast w Wiedniu ukrywał się przed deportacją.

Mężczyznę aresztowano w Szwajcarii. Austriackie władze zapowiedziały, że będą żądać ekstradycji.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net