10 tys. zł za wskazanie sprawcy podpalenia w Zamościu (WIDEO)

Minister pandemii Adam Niedzielski zapowiedział, że osoba, która wskaże sprawcę podpalenia mobilnego punktu szprycy i budynku sanepidu otrzyma 10 tys. zł.. Z nagrania udostępnionego przez policję wynika, że sprawca był w masce rzekomo chroniącej przed koronawirusem.

– Policjanci poszukują sprawcy podpalenia mobilnego punktu szczepień oraz budynku zamojskiego sanepidu. Do tych przestępstw doszło minionej nocy w Zamościu. Sprawca został nagrany przez kamery miejskiego monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę na publikowanym nagraniu lub posiadają istotne informacje na temat tego przestępstwa, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 47 815-19-00 lub telefon alarmowy 112 – informuje lubelska policja na swojej stronie.

– Do przestępstwa doszło minionej nocy w Zamościu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że nieznany mężczyzna około godziny 1 w nocy przyjechał rowerem pod mobilny punkt szczepień mieszczący się na Rynku Solnym i podłożył tam ogień. Po otrzymanym zgłoszeniu o pożarze punktu szczepień, policjanci zamojskiej komendy w trakcie penetracji miasta za sprawcą podpalenia, zauważyli również ogień wydobywający się z budynku sanepidu przy ul. Peowiaków. Na miejscu obu pożarów interweniowali strażacy. W wyniku pożaru, nikt nie odniósł obrażeń – zaznaczono.

Minister pandemii Adam Niedzielski podczas dzisiejszej konferencji zapowiedział, że osoba, która pomoże złapać sprawcę podpaleń, otrzyma nagrodę w wysokości 10 tys. zł.

– We współpracy z policją taką nagrodę przyznam i chciałem zachęcić wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje dotyczące wczorajszych czy dzisiejszych bardziej incydentów, o przekazywanie informacji do policji – zaznaczył.

policja.gov.pl / polsatnews.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

8 thoughts on “10 tys. zł za wskazanie sprawcy podpalenia w Zamościu (WIDEO)

 • 3 sierpnia 2021 o 16:29
  Permalink

  Tego odważnego Pana należy chronić.

  Odpowiedz
 • 3 sierpnia 2021 o 18:54
  Permalink

  Taaaaaa. Niedziela da kase…..z czyjej puli ???? Swojej czy …Państwa czyli podatników ????? Debil….

  Odpowiedz
  • 3 sierpnia 2021 o 18:55
   Permalink

   Niedziela sam sprowokował oczywiście za pośrednictwem debila za kasę i teraz udaje zaje-fajnego że taki moralny…… o rzesz ty…..szkoda strzępić ryja na takie coś…..

   Odpowiedz
   • 3 sierpnia 2021 o 19:50
    Permalink

    U…. zapytać tego co nagrał film. Typowa prowokacja. Ktoś nagrywa I czeka spokojnie nie wola zostaw to! Albo nie krzyczy… grubymi nićmi szyta false flag

    Odpowiedz
 • 3 sierpnia 2021 o 19:00
  Permalink

  Nie wolni być kapusiem akurat w tym wypadku, chyba że to podpucha

  Odpowiedz
  • 3 sierpnia 2021 o 19:27
   Permalink

   Sami podpalili i chcą napuścić ludzi na siebie.
   Banda cwaniaków z tego pseudo rządu.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.