12-latek dokonał egzekucji

Terroryści z ISIS umieścili w sieci kolejny brutalne nagranie. Jednak różni się on znacznie od pozostałych, bowiem zostały przekroczone wszelkie granice barbarzyństwa. Nagrana została egzekucja wykonana przez 12-latka, który wcześniej groził USA.

Jest to kolejny filmik z udziałem nieletnich dżihadystów. W styczniu kalifat opublikował materiał, na którym 4-latek mówił o „mordowaniu niewiernych”. Najprawdopodobniej dziecko jest obywatelem brytyjskim.

Na nagraniu, czarnoskóry 12-latek groził Stanom Zjednoczonym, ponieważ dozbrajały one wrogów ISIS w Syrii. Młodzieniec posługiwał się płynną angielszczyzną. – Ameryko, oto jeden z tych żołnierzy, których dozbrajasz i na których wydajesz pieniądze, by walczyli z Państwem Islamskim. Zniszczymy ich i zniszczymy Irak. Nie uciekniecie! – powiedział młody dżihadysta.

W 17 minutowym nagraniu młody terrorysta przyprowadził zakładnika, zmusił go do uklęknięcia, a następnie poderżnął mężczyźnie gardło. Chłopak jest prawdopodobnie synem dżihadysty, który zginął w trakcie bombardowań w Aleppo.

Kilka tygodni wcześniej ISIS opublikowało inne nagranie z egzekucji. Zamordowano wtedy pięć osób, a do kamery mówił muzułmanin z najprawdopodobniej brytyjskim obywatelstwem. Pod koniec wypowiedział się 4-latek. – Będziemy zabijać niewiernych – powiedział po arabsku młodziutki Isa Dare, nazywany przez media „Jihadi junior”. Jest on synem Brytyjki, która przeszła na islam oraz nieżyjącego już islamskiego terrorysty, obywatela Szwecji.

Maj/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.