19-latka zamieściła zdjęcie repliki ASG. Interweniował Interpol, a do mieszkania wkroczyła policja. Tymczasem „podpalacz” zwany „antyszczepionkowcem z Zamościa” do tej pory nienamierzalny

19-letnia dziewczyna z Nowego Targu zrobiła zdjęcie repliki broni ASG (Air Soft gun) i wysłała znajomym z podpisem „no to zamach na szkołę”. Interpol wychwycił tę treść, namierzył dziewczynę i poinformował polską policję, która błyskawicznie zjawiła się w domu 19-latki i skonfiskowała cały sprzęt nie wiadomo dlaczego. Tymczasem „antyszczepionkowy terrorysta”, który podpalił mobilny punkt szprycy w Zamościu wciąż pozostaje na wolności a jego tożsamość nieustalona.

19-latka w niedzielę wieczorem udostępniła swoim znajomym poprzez aplikację do przesyłania zdjęć fotografię repliki broni ASG z podpisem „no to zamach na szkołę”. ASG to repliki broni na plastikowe kulki. Same repliki ASG bardzo często również są plastikowe.

Wiadomość bardzo szybko dostrzegł Interpol. Ten przekazał „groźbę zamachu terrorystycznego” do oficera łącznikowego Komendy Głównej Policji. Interpol ustalił, że post zamieszczono w Polsce w Zakopanem. KGP przekazała sprawę policji małopolskiej.

Policja błyskawicznie podjęła interwencję. Do akcji włączyły się wydział do walki z przestępczością i wydział kryminalny KWP w Krakowie. Po kilku godzinach, wytypowali, a następnie weszli do mieszkania 19-latki. Gdy ci poinformowali, dlaczego wtargnęli do mieszkania, dziewczyna się zdenerwowała.

19-latka potwierdziła, że wykonała fotografię repliki ASG, która należy do jej 17-letniego kolegi. Zdjęcie i tekst zamieściła dla żartu.

Policja po przeszukaniu mieszkania znalazła niewielkie ilości marihuany. Zabrano jej także „sprzęt teleinformatyczny” celem „zabezpieczenia”.

Policja potem udała się do właściciela repliki ASG. Ten przyznał, że należy do niego i posiada małą kolekcję. Tę policja także zabrała, nie wiadomo właściwie, dlaczego. Repliki ASG są bowiem tak samo „groźne” jak drewniany wałek do ugniatania ciasta, jeśli nie mniej.

Sprawa narkotyków oraz „groźby zamachu” skierowana została do dalszego prowadzenia śledczym w Nowym Targu.

Tymczasem „antyszczepionkowiec terrorysta” z Zamościa – co do którego „antyszczepionkowizmu” większość społeczeństwa ma poważne wątpliwości i sugeruje, że działał przy współpracy lub za namową rządu – pozostaje od tygodnia nieuchwytny.

polsatnews.pl / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “19-latka zamieściła zdjęcie repliki ASG. Interweniował Interpol, a do mieszkania wkroczyła policja. Tymczasem „podpalacz” zwany „antyszczepionkowcem z Zamościa” do tej pory nienamierzalny

 • 11 sierpnia 2021 o 19:39
  Permalink

  Nie ma czegoś takiego jak państwo polskie.

  Odpowiedz
 • 12 sierpnia 2021 o 11:51
  Permalink

  Skoro nalot robią i konfiskują mienie za plastikowe zabawki to tym bardziej zaczną nas zamykać za noże kuchenne! Idę swoje zakopać w ogródku. Lepiej się zabezpieczyć.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.