1 marca 2024
Wiadomości

22-latek niewidomy od urodzenia tworzy strony internetowe

– Mateusz Pawłowski od urodzenia nie widzi. Uczy się fizjoterapii, ale jego największą pasją jest robienie stron internetowych – podaje money.pl. Mężczyzna w dodatku nie pobiera wynagrodzenia za swoje projekty.

22-letni Mateusz, mieszkaniec Chorzowa, jest niewidomy od urodzenia. Na Facebooku ogłasza, że tworzy strony internetowe dla firm i chętnie przyjmie nowe zlecenia, do tego za darmo.

– Jestem osobą niewidomą i pewnych oczekiwań nie jestem w stanie spełnić, dlatego nie mógłbym żądać pieniędzy. Poza tym to jest moja pasja i chciałbym stworzyć wartościowe portfolio. Swoją propozycję współpracy kieruję do firm, które chciałyby mieć stronę, ale nie stać ich na nią – powiedział Pawłowski.

Dotychczas utworzył już 30 stron firmom z branż budowlanych, ogrodniczych, transportowych, pielęgnacji ogrodów, drukarni czy też remontu maszyn. Stworzył także witrynę informacyjną Łódzkiej Orkiestry Filmowej.

– Jestem w stanie stworzyć stronę dla każdego, od urzędu po zakład pogrzebowy. Wszystko zależy od potrzeb klienta. Współpracuję też z katowicką firmą hostingową Lingua-IT, która udostępnia mi bezpłatnie serwer, dlatego opieka nad stroną też nic nie kosztuje – podkreśla.

Strony tworzy od 17 roku życia. Jednak to nie jest jego jedyne zajęcie.

– Chodzę do policealnej szkoły fizjoterapii i masażu. Wcześniej skończyłem technikum administracji. Liczyłem, że znajdę zajęcie w jakimś urzędzie, ale okazało się, że nie będzie to takie proste. Poza tym staram się organizować różne imprezy czy bezpłatne zajęcia dla dzieciaków, np. konkursy plastyczne – mówi Mateusz Pawłowski.

W rozmowie z money.pl wyznał też, jakie jest jego największe marzenie.

– Znaleźć czas na życie prywatne. Wstaję o godz. 5, pracuję po 12 godzin dziennie. Ale co ja poradzę? Kocham to, co robię – powiedział.

Osoby chcące skorzystać z oferty Mateusza Pawłowskiego mogą zrobić to za pośrednictwem jego strony internetowej enet.ovh.

money.pl / enet.ovh

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “22-latek niewidomy od urodzenia tworzy strony internetowe

  • Wspaniały człowiek o dużym talencie, profesjonalnie podchodzi do sprawy, dzięki niemu mam własną stronę internetową.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net