18 maja 2024
Wiadomości

Absurd w Konfederacji. Wyrzucą kandydatkę, bo sprzeciwiała się zakazowi uboju psów, ale covidian wciąż trzymają na wysokich miejscach na listach

Natalia Jabłońska, która w ostatnim czasie zasłynęła z krytykowania zakazu uboju psów na mięso, nie wystartuje z list Konfederacji podczas najbliższych wyborów. Poinformował o tym szef sztabu tej partii Witold Tumanowicz. Tymczasem covidianie, którzy wspierali Wielką Histerię, wciąż znajdują się na wysokich miejscach na listach tej partii.

– Natalia Jabłońska nie wystartuje z list Konfederacji. W programie Konfederacji nie ma i nigdy nie było znoszenie zakazu uboju psów na mięso. Zajmijmy się w kampanii poważnymi tematami – przekonuje na Twitterze Tumanowicz.

Jabłońska miała startować z ostatniego miejsca na liście Konfederacji w Koninie. Zasłynęła krótkim wpisem w odpowiedzi na wpis innego działacza partii, Cezarego Lisieckiego, który przypomniał, że w EWG wprowadzono zakaz uboju psów i handlu ich mięsem w 1986 roku.

– I niepotrzebnie. Mięso to mięso – napisała Jabłońska.

O ile raczej mało osób byłoby chętnych na jedzenie mięsa z psa, tak również zakaz raczej jest popierany społecznie. Z drugiej strony zadziwia stanowcza reakcja ugrupowania na taką bzdurną sprawę. Natalia Jabłońska bowiem została usunięta z list za skrytykowanie zakazu uboju psów.

Tymczasem na listach Konfederacji znajdują się osoby, które dały się poznać jako covidianie. Najgłośniejszy przypadek to Magdalena Sosnowska, która jest „dwójką” Konfederacji w Szczecinie.

Sosnowska znalazła się w ogniu ostrej krytyki sympatyków i działaczy z powodu jej wyraźnego wsparcia dla Wielkiej Histerii. Popierała przymuszanie ludzi do przyjmowania nieprzebadanych preparatów i przekonywała, że „szczepienia nie są sprawą indywidualną, tylko dotyczą bezpieczeństwa zdrowotnego ogółu”.

Otrzymała też duże wyrazy wsparcia ze strony oligarchii rządzącej. Wśród wspierających ją był Dariusz Matecki, formalnie należący do grupy Zbigniewa Ziobry.

Najwyraźniej priorytety w Konfederacji drastycznie się zmieniły.

dorzeczy.pl / twitter.com / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. YT/Wolnosc24 – NCzas

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Absurd w Konfederacji. Wyrzucą kandydatkę, bo sprzeciwiała się zakazowi uboju psów, ale covidian wciąż trzymają na wysokich miejscach na listach

  • Możliwe, że panowie Bosak z Mentzenem to krypto zwolennicy piątki dla zwierząt Kaczyńskiego. Trzeba na nich uważać.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net