Absurdy gender: chłopiec korzysta z damskich łazienek

W pewnej amerykańskiej szkole indoktrynacja gender doprowadziła do absurdalnej sytuacji. Uczeń otrzymał prawo do korzystania z łazienek dla dziewcząt, ponieważ uważa się za jedną z nich. Przeciwko decyzji protestują jego szkolne koleżanki, które nie życzą sobie chłopców w damskich toaletach.

Określający się jako „Lila Perry”, uczeń liceum w Hillsboro wywalczył sobie prawo do korzystania z damskich szatni i toalet. Decyzja ta nie spodobała się uczennicom szkoły oraz ich rodzicom. Dziewczynki nie życzą sobie bowiem chłopca w swoich łazienkach. Zaproponowano rozwiązanie w postaci „bezpłciowej” toalety dla personelu, jednak Perry nie zgodził się na to.

Przeciwko decyzji dyrektora interweniują rodzice uczennic, którzy uważają, iż szkoła naruszyła prawa ich córek. W poniedziałek również uczniowie liceum zorganizowali protest. W obawie przed etykietką „homofoba”, spora część urzędów boi się reagować. Kurator oświaty wskazuje z kolei, iż nie wolno dyskryminować nikogo ze względu na tzw. orientację seksualną.

MGOT/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net