Adam Małysz ujawnia kłamstwo na temat szprycowania na koronawirusa. „Byliśmy zapewniani, że jeśli się zaszczepimy, nie będzie testów” (WIDEO)

Mistrz świata w skokach narciarskich i dyrektor koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim Adam Małysz wyznał, że skoczkowie byli zapewniani, że jeśli się zaszprycują, nie będą testowani na koronawirusa. Prowadzący w TVN szybko przerwał Małyszowi jego wypowiedź.

W rozmowie z TVN Adam Małysz komentował chaos w związku z testowaniem na obecność SARS-CoV-2 jednego z japońskich skoczków. Zawodnik najpierw pochwalił się, że jego test dał negatywny wynik, jednak potem oficjalnie ogłoszono, że wynik jednak jest pozytywny.

Małysz ujawnił, że wcześniej zawodników przekonywano, że jeśli przyjmą szprycę na koronawirusa, to nie będą w ogóle testowani.

– Widzimy, że ten cały system, który jest z koronawirusem, nie do końca funkcjonuje, bo byliśmy zapewniani przed sezonem zimowym, że jeśli się zaszczepimy to nie będzie testów i musimy normalnie funkcjonować. Wszystko wróciło z powrotem. Jesteśmy zaszczepieni i dalej są testy i dalej wychodzą, mimo zaszczepienia, pozytywne – mówił Małysz, na co wtrącił się prowadzący rozmowę pracownik TVN, nie pozwalając kontynuować mistrzowi świata wątku.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net