19 maja 2024
Wiadomości

AFERA na Wyspach! Władze inwigilowały swoich obywateli krytykujących lockdown. W akcję zaangażowano WOJSKO

„Daily Mail” i „The Mail on Sunday” przekazały wczoraj, że jedna z jednostek brytyjskiej armii miała za zadanie szpiegowanie brytyjskich obywateli, którzy publicznie krytykowali lockdown ogłoszony przez londyński rząd. Była to część większej operacji wycelowanej w polityków i dziennikarzy sprzeciwiających się Wielkiej Histerii.

Redakcje powołują się na dokumenty pozyskane przez aktywistów z „Big Brother Watch”. Organizacja zajmuje się walką z łamaniem praw obywatelskich.

Z udostępnionych materiałów wynika, że w inwigilowaniu przeciwników lockdownu brała udział administracja zarówno cywilna, jak i wojskowa. Agenci wojskowi z brygady utworzonej do walki informacyjnej byli częścią operacji, której celem byli politycy i znani dziennikarze krytykujący oficjalną politykę rządu w Londynie na tzw. pandemię.

Informator brytyjskich mediów, który pracował dla zespołu monitorującego działania obywateli w trakcie Wielkiej Histerii przekazał, że jego jednostka wykroczyła poza swoje kompetencje, którymi miały być działania przeciwko obcym mocarstwom. Mieli działać przeciwko „dezinformacji” i „szkodliwym narracjom rzekomych ekspertów”.

– Jest całkiem oczywiste, że nasze działania zaowocowały monitorowaniem populacji Wielkiej Brytanii, monitorowaniem postów w mediach społecznościowych zwykłych, przestraszonych ludzi. Te posty nie zawierały nieprawdziwych lub skoordynowanych informacji – to był po prostu strach – stwierdził informator.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “AFERA na Wyspach! Władze inwigilowały swoich obywateli krytykujących lockdown. W akcję zaangażowano WOJSKO

  • to niemożliwe w demokratycznym niekatolickim państwie prawa! królowa by nie pozwoliła! niezależna policja i sądy nie pozwolą!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net