4 kwietnia 2024
Wiadomości

Afgańskie plemię homo-pedofilów

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

Portal pch24.pl przy okazji tekstu o niskim morale żołnierzy NATO przebywających w Afganistanie, który napisała pani Agnieszka Stelmach, przypomina o plemieniu Pasztunów. Jest to społeczność, w której panuje kulturowo usankcjonowany homoseksualizm i pedofilia. Powodami takiego stanu rzeczy są przede wszystkim: silna separacja kobiet od mężczyzn oraz zwyczaje plemienne, które dotyczą zawierania małżeństw.

„W Bagram, powracający z gór brytyjscy żołnierze, nie mówili o niczym innym, jak tylko o propozycjach seksualnych składanych przez rzeszę lokalnych wieśniaków-pederastów” – pisał kilka lat temu jeden ze szkockich dzienników. „Żołnierz piechoty morskiej, James Fletcher pisał: „Byli bardziej przerażający niż cała Al-Kaida. Jeden facet, który miał umalowane na czerwono paznokcie, podszedł do nas i zaproponował, że nam też pomaluje. (…) Po wiosce przechadzają się mężczyźni z młodymi chłopcami i trzymają się za ręce”.

Celem operacji, w której żołnierz brał udział, było wyszukanie członków Al-Kaidy. Zamiast na terrorystów, marines natknęli się w górach na rzeszę zniewieściałych mężczyzn, którzy składali im propozycje seksualne.

Kolejny żołnierz piechoty morskiej, mówił: „To było istne piekło… W każdej wiosce, w której się pojawialiśmy, napotykaliśmy grupę umalowanych mężczyzn, którzy się do nas zbliżali, głaskali czule po głowach i głośno cmokali w policzki”.

Amerykańska socjolog, Anna Maria Cardinalli wraz z zespołem badawczym otrzymała nietypowe zlecenie od amerykańskiego Departamentu Stanu. Miała się udać do Laskhar Gah, gdzie stacjonowali amerykańscy i brytyjscy żołnierze piechoty morskiej, by poznać i opisać zwyczaje plemienia Pasztunów, z którego zresztą od setek lat wywodzą się przywódcy państwa, m.in. prezydent Hamid Karzai.

Grupa naukowców pod jej kierownictwem pytała tubylców, wojskowych oraz lekarzy, którzy leczyli miejscowych o kwestie dotyczące życia seksualnego i obowiązujących w plemieniu zwyczajów.  Wszystko po to, by poprawić relacje między stacjonującymi żołnierzami i miejscową ludnością. Naukowcy pod kierownictwem Cardinalli poczynili wiele uwag.

Niezwykle istotną jest fakt, że wśród Pasztunów panuje usankcjonowany kulturowo homoseksualizm, który bierze się z radykalnego odseparowania kobiet od mężczyzn oraz zwyczajów plemiennych dotyczących zasad zawierania małżeństw. Tylko bogaci mężczyźni mogą zawrzeć małżeństwo i utrzymać rodzinę.

Inną przyczyną powszechnego homoseksualizmu wśród męskiej części jest dawna tradycja plemienna, która zakłada, że chłopcy w wieku 9-15 lat są brani przez starszych i zamożnych Pasztunów na kochanków.

Choć islam zakazuje stosunków homoseksualnych, to jednak wielu tamtejszych imamów nie zna arabskiego, zaś wśród pozostałej ludności panuje ogromny analfabetyzm.

Cardinalli doszła do wniosku, że w przypadku Pasztunów ma do czynienia z homoseksualizmem nie wynikającym ze skłonności naturalnych, ale uwarunkowanym kulturowo. Jest to po prostu pewien zwyczaj, który trwa od pokoleń. Doszła do takiej konkluzji m.in. dlatego, że zbyt duża część populacji jest zaangażowana w tego typu relacje (może to być nawet ponad połowa plemienia).

Pasztuńscy chłopcy w wieku siedmiu lat są odbierani matkom i wychowywani przez ojców, dlatego też praktycznie przez cały czas przebywają wyłącznie w towarzystwie innych mężczyzn, przez których są często wykorzystywani seksualnie. Wielu z nich staje się kochankami najbogatszych członków plemienia. Najczęściej chłopcy ci marzą o tym, by zostać w przyszłości bogaczami, by mieć w przyszłości swoich młodych chłopców.

Chłopcy są nieraz żenieni z córkami swoich „panów”. To pozwala na dalsze homoseksualne stosunki między teściem a zięciem, co uniemożliwia zbudowanie normalnej relacji z żoną.

Cardinalli odpowiada: „Nie ma bardziej przerażającego zjawiska, które by zasługiwało na naszą szczególną uwagę”. Autorka badań podkreśla, że wciąż nie może zapomnieć tego, co zobaczyła i tego, co usłyszała w Afganistanie.

CWIK

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Afgańskie plemię homo-pedofilów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net