Agresywne zachowania przeciwników ochrony życia

foto: Facebook
foto: Facebook

Obrońcy życia coraz częściej są atakowani przez zwolenników zabijania nie tylko na łamach lewicowych mediów, ale również na ulicach. Ostatnio w Nowej Hucie napastnik z nożem rzucił się na grupę wolontariuszy Fundacji Pro, wśród których była ciężarna kobieta.

Osoby popierające zabójstwo nienarodzonych dzieci dopuszczają się do przejawów niechęci i nieuzasadnionej agresji m.in. wobec wolontariuszy z Fundacji PRO – prawo do życia. W Krakowie młody mężczyzna zaatakował wolontariuszy przedstawiających wystawę „Wybierz Życie” i poturbował jednego z działaczy. Wśród zaatakowanych wolontariuszy była kobieta w zaawansowanej ciąży. Policja zatrzymała napastnika, a sprawa trafiła do sądu.

W tym samym mieście kilka przeciwniczek ochrony życia usiłowało zakłócić zbieranie podpisów pod projektem ustawy chroniącej dzieci od poczęcia. Ponieważ wyzwiska nie zniechęciły wolontariuszy, kobiety oblały sokiem karty z podpisami. Przypadków, kiedy interwencja policji okazuje się niezbędna jest coraz więcej. Za przeszkadzanie w wykonywaniu inicjatywy ustawodawczej grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat. – Agresywne zachowania grupek aborcjonistów to w wielu miastach norma. Kłamliwa i histeryczna kampania prowadzona jest równie – powiedział Mariusz Dzierżawski z Fundacji PRO-prawo do życia. -Zjawiska te pokazują strach i bezradność zwolenników zabijania. Nie są w stanie podjąć merytorycznej debaty. Widzą, że zdecydowana większość Polaków sprzeciwia się mordowaniu dzieci. Wszystko wskazuje na to, że zwycięstwo jest blisko – dodał obrońca życia.

Mas/pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net