Andrzej Duda ostro masakruje Andrzeja Dudę. Oto, co mówił o szczepieniach i co zrobił w poniedziałek (WIDEO)

Andrzej Duda podczas debaty przedwyborczej przekonywał, że jest przeciwnikiem szczepień przymusowych i twierdził, że nigdy nie zaszczepił się nawet na grypę. Tymczasem obecnie chwali się, że dał zaaplikować sobie preparat na koronawirusa SARS-CoV-2.

– Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych – mówił Andrzej Duda podczas debaty przedwyborczej. Jak później sprostował, chodziło o szczepienie na koronawirusa. W debacie zadeklarował również, że „osobiście nigdy się nie zaszczepił na grypę, bo uważa, że nie”.

Tymczasem w zeszły piątek prezydent zarejestrował się na szczepienie na koronawirusa. – Dzisiaj dzień naszego rocznika. Właśnie zarejestrowałem się na szczepienie przeciw COVID19. A Ty?! – napisał na Twitterze Duda.

Zrzutka na pokrycie kosztów naszej działalności – to już ostatni dzień! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Z kolei we wtorek prezydent poinformował, że został zaszczepiony poprzedniego dnia wraz z żoną Agatą Kornhauser-Duda w punkcie szczepień Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.

– Wszystkich zainteresowanych informuję, że razem z Agatą zostaliśmy zaszczepieni przeciw COVID19 wczoraj w punkcie szczepień Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie. Szczepienie przebiegło zgodnie z wszelkimi procedurami i czujemy się dobrze – napisał na Twitterze.

onet.pl / bankier.pl / twitter.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.