Antifa i BLM szaleje w Seattle i Portland. Tym razem zaatakowali też Demokratów (WIDEO)

W ramach „uczczenia” przez Antifę i Black Lives Matter (BLM) inauguracji zaprzysiężenia nowego prezydenta USA Joe Bidena wywołano rozróby w Seattle i Portland w USA. Celem szturmu bandytów była m.in. kwatera Partii Demokratów.

– Do zamieszek doszło w dwóch miastach na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Miały one bezpośredni związek z inauguracją prezydentury Joe Bidena, czego nie ukrywały bojówki Antify i BLM – czytamy na nczas.com.

W Portland zablokowano w centrum kilka ulic. Spalono także flagę amerykańską oraz zaatakowano lokalną kwaterę Partii Demokratycznej. Wybito w niej szyby, spalono też portrety prezydenta Bidena i wiceprezydent Kamali Harris.

– Nie chcemy Bidena, chcemy zemsty – krzyczeli bandyci.

Pod budynkiem służb imigracyjnych i celnych doszło do starć z agentami federalnymi. Wobec bandytów użyto granatów gazowych oraz gumowych kul.

– Latem gdy bojówki Antify i BLM demolowały miasto i dokonywały napadów, Demokraci, którzy rządzą w mieście i stanie Oregon nie chcieli zgodzić się na interwencje służb federalnych i pozwalały na trwające 3 miesiące rozruchy. Gdy prezydentem został Biden już kilka godzin później do akcji weszły służby federalne – zaznacza nczas.com.

Do starć doszło również w Seattle. Zniszczonych zostało kilka budynków.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.