2 kwietnia 2024
Wiadomości

Ardanowski ostro o Kaczyńskim! „PiS popłynie, nic z niego nie zostanie”

Były minister rolnictwa w pisowskiej oligarchii Jan Krzysztof Ardanowski ostro skrytykował Jarosława Kaczyńskiego na antenie Radia Plus. Stwierdził, że w czasie ostatnich wyborów popełniono ogromne błędy. Ocenił również, że jeśli Kaczyński będzie dalej przewodził oligarchii, to „PiS się już nie podniesie”.

– Mówię to otwarcie: Jeżeli nie będzie uderzenia się w piersi i rozliczenia z tego co się wydarzyło, zaplanowania zmian personalnych, to PiS popłynie. Nic z PiS-u nie zostanie – powiedział Ardanowski.

Były minister rolnictwa krytykuje PiS już od dłuższego czasu. Ponadto w okołopisowskich środowiskach widać w ostatnim czasie większą presję celującą w pozbawienie Jarosława Kaczyńskiego władzy nad oligarchią partyjną.

Przy zmianach w socjalistycznej partii mówi się o „zmianie pokoleniowej”. Miejsce lidera socjalistów z PiS mieliby zająć Patryk Jaki lub Przemysław Czarnek.

Sam Ardanowski nie wskazał konkretnego nazwiska. Mówi jednak o potrzebie zmian w lewicowym ugrupowaniu. Zaznaczył przy tym, że Kaczyński jest „niewątpliwie wybitną osobą” z „przenikliwością i pewną wizją”.

Jednocześnie jednak jest „odizolowany przez swoje otoczenie od wiedzy o realnych problemach Polski”. Wskazano przy tym na przykład rolnictwa i ukraińskiego zboża.

pch24.pl / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne / fot. YT / PolskieRadio24_pl / Prawo i Sprawiedliwość

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net