Atak na obrońców rodziny z Demo fur alle

foto: fb.com/demofueralle
foto: fb.com/demofueralle

W Magdeburgu podpalono samochód oraz budynek rodzinnej firmy. Atak wymierzony był w Hedwig von Beverfoerde, przedstawicielkę organizacji Demo fur alle.

Demo fur alle to niemiecki odpowiednik La Manif pour Tous, organizacji zrzeszającej obrońców praw dzieci do dorastania w pełnej rodzinie. Jej członkowie i sympatycy sprzeciwiają się seksualizacji dzieci przez edukację w duchu gender czy zezwoleniu na adopcję przez pary jednopłciowe.

Podpalacz zdążył już nie tylko „pochwalić” się swoim czynem w Internecie, ale i zachęcić innych do podobnych działań. Mężczyzna nie został jeszcze zidentyfikowany, wiadomo jedynie, iż udzielał się na stronie zwolenników skrajnej lewicy. Sama Hedwig von Beverfoerde łączy gwałtowny atak na swoją osobę z głośną „sztuką” zatytułowaną „Fear”, która została niedawno wystawiona w Berlinie. Spektakl wręcz zieje nienawiścią do osób broniących rodziny i tradycyjnych, konserwatywnych wartości, w tym do Hedwig von Beverfoerde. Jako zombie przedstawione są m.in. Gabriele Kuby oraz Beatrix von Storch, której samochód podpalony został w noc po spektaklu. Ofiarą ataków stał się również publicysta Josef Bordat, który skrytykował działania podpalaczy. Padł ofiarą gróźb jedynie za to, że nazwał zachowanie ekstremistów „barbarzyńskim aktem przemocy, którego nie da się niczym usprawiedliwić”.

MGOT/pch24.pl, wpolityce.pl, jungefreiheit.de

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net