Austria to nie Polska – społeczeństwo masowo walczy. Prawie 50 tys. osób tylko w Wiedniu przeciwko segregacji sanitarnej. „Rząd kopnął nas w d*pę”

W sobotę w kilku miastach Austrii miały miejsce wielkie protesty przeciwko totalitaryzmowi wprowadzanemu pod pretekstem tzw. pandemii oraz przeciwko segregacji sanitarnej. Wśród protestujących znaleźli się także wolnościowi politycy, którzy w ostrych słowach skomentowali politykę ich państwa.

– Ludzie nie zdawali sobie sprawy, że zostaną kopnięci w d**ę przez rząd – powiedział obecny wśród protestujących lider Austriackiej Partii Wolności, Herbert Kickl.

W proteście w Wiedniu wzięło udział 44 tys. osób. Wśród postulatów protestujący żądali zniesienia restrykcji wprowadzonych pod pretekstem tzw. pandemii, obowiązku szprycowania nieprzebadanym preparatem od wielkich koncernów oraz przeciwko segregacji osób czystych.

Na miejscu obecnych było około 1,4 tys. mundurowych. Aresztowano trzy osoby za używanie fajerwerków oraz nienoszenie maski.

Według policji, jeden z obecnych na miejscu dziennikarzy został „zaatakowany” śnieżkami i lodem. Inny reporter miał paść ofiarą napadu.

Protestujący nieśli transparenty z napisami: „Nie dla przymusowych szczepień” i „ręce precz od naszych dzieci”. Krzyczeli także „jesteśmy ludźmi” i „opór”.

Protesty przeciwko totalitaryzmowi ustanawianemu pod pretekstem tzw. pandemii odbywały się także w innych miastach Austrii. W Klagenfurcie zebrało się 2,5 tys. osób, zaś w Linzu 150 osób.

Ze względu na ogłoszoną większą liczbę pozytywnych wyników testów na obecność koronawirusa, Austria ogłosiła ponowny lockdown. Zapowiedziano także przymus szprycowania od lutego.

france24.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net