Austriacki biskup ostrzega przed diaboliczną ideologią gender

– Papież Franciszek nazwał tę teorię „demoniczną” i taką jest w istocie! – przypomina biskup Andreas Laun. Jego zdaniem ideologia,  która zakłada, że bycie mężczyzną bądź kobietą zależy od ludzkiego wyboru, jest kłamstwem szatana, takim samym, jakim były nazizm i komunizm.

– – Dziś ponownie mamy do czynienia ze straszliwym kłamstwem, które nabiera siły i mocy. Nazywa się gender i uderza w intymną sferę człowieka. Papież Franciszek nazwał tę teorię „demoniczną” i taką jest w istocie! Sięga przede wszystkim po dzieci i niszczy miłość między mężczyzną a kobietą, rodzinę, którą Bóg zamyślił jako szczególny dar dla nas ludzi, stwarzając ją przede wszystkim po to, byśmy lepiej mogli pojąć Jego miłość względem nas – ostrzega biskup Laun.

– Kłamstwo gender brzmi: Nie ma tak naprawdę mężczyzny ani kobiety; to, że ludzie są jednym albo drugim to tylko urojenie, w rzeczywistości bowiem te różnice miałyby być wynalazkiem samego człowieka. Stąd każdy może decydować sam, kim chce być, mężczyzną czy kobietą – niepokoi się austriacki hierarcha. Ideologię, w ramach której zachęca się do „żonglowania płciami”, nazywa wprost dziełem złego i przyrównuje do innych zwodniczych idei, które swego czasu niszczyły Europę, m.in. narodowego socjalizmu oraz komunizmu.

– Za ideologią gender kryje się kłamstwo diabła. Także to kłamstwo przynosi ludzkości nieszczęście, jak wszystkie inne w ciągu całej historii – dodaje. – W tym kłamstwie kryje się stara jak świat pogarda dla ciała, które rzekomo nie miałoby mieć prawdziwego, określającego znaczenia, ale byłoby tylko materiałem, jaki można ukształtować podług własnej woli i mocy – ostrzega hierarcha.

MGOT/miesiecznikegzorcysta.pl

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net