AWANTURA w kremlowskiej telewizji! Prowadzący nawrzeszczał na wojskowego. „Co ty robisz? Przestań!” (WIDEO)

W telewizji „Zwiezda” prowadzonej przez rosyjskie ministerstwo obrony doszło do niespodziewanej awantury. Prowadzący program nawrzeszczał na wojskowego, który chciał oddać hołd poległym na Ukrainie rosyjskim żołnierzom.

Władimir Jeranosjan, ekspert rosyjskiego Biura Analiz Wojskowo-Politycznych był gościem w programie. Ubrany był w mundur kapitana rezerwy rosyjskiego wojska. Prowadzący nawrzeszczał na wojskowego eksperta.

– Tam [na Ukrainie – red.] są ludzie z bojowym doświadczeniem, przeszli przez Afganistan, kampanię czeczeńską, przez Donbas. Tam w rzeczywistości nasi chłopcy, a także donieccy i ługańscy oraz z sił specjalnych teraz giną, a nasze państwo… – mówił, na co wtrącił się jeden z gospodarzy programu.

– Nie, nie, nie, nie. Nie chcę tego słyszeć. Przestań! – krzyczał pracownik telewizji. – Oni umierają – próbował kontynuować Jeranosjan. – Stop! – ponownie krzyknął prowadzący.

– Oni… poczekaj sekundę – mówił gość. – Co? Nie możesz przestać? – odpowiedział gospodarz. – Chcę oddać część ich pamięci – mówił Jeranosjan. – Co ty robisz?! – odpowiedział pracownik telewizji – Ja po prostu chcę, żebyśmy teraz wstali i uczcili minutą ciszy nasze dzieci, które tam walczą za Rosję i za Donbas – odpowiedział. – Ja wam powiem, co nasze dzieci tam robią! Nasze dzieci tam zabijają faszystowskie gady! To triumf rosyjskiego oręża! To triumf rosyjskiej armii! To odrodzenie Rosji – przekonywał pracownik „Zwiezdy”.

onet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net