Awantura w TVP. Hadacz szarpie Dudę

foto: youtube.com
foto: youtube.com

Po wczorajszej debacie prezydenckiej w TVP doszło do awantury. Przed studiem pojawił się znany prowokator Andrzej Hadacz, który zasłynął przed pięcioma laty wśród obrońców krzyża na Krakowskim Przedmieściu. Wtedy atakował Komorowskiego i Platformę Obywatelską, teraz ich popiera. 

Od kilka lat Hadacz, który odegrał swoją rolę dla PO pod krzyżem na Krakowskim Przedmieściu wspiera Komorowskiego i jego otoczenie. Prowokator przed debatą całował Komorowskiego, życząc mu powodzenia. Po programie próbował szarpać Dudę, kłócił się i przepychał ze sztabowcami PiS. – Wścieklizna pisowska! Andrzej Duda jest taki sam jak Kaczyński! – wrzeszczał Hadacz, pokazując środkowy palec zwolennikom Andrzej Dudy. Sztabowcy Prawa i Sprawiedliwości odciągnęli mężczyznę.

Całą sytuacje skomentował na gorąco w Studio Polsat News Jarosław Sellin. – Ten pan, który dokonał tej prowokacji to jest człowiek, który chodzi po ulicach z Bronisławem Komorowskim; którego prezydent ma ciągle przy sobie. To jest człowiek, którego cztery lata temu Platforma Obywatelska użyła w klipie wyborczym. Ten pan krzyczał na Krakowskim Przedmieściu pod krzyżem do ludzi z Platformy Obywatelskiej: „Nienawidzę was”. Klip kończył się słowami: „Oni zagłosują, a ty?” Platforma Obywatelska niestety posługuje się takimi osobami – zauważył Sellin.

Pitak/wpolityce.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net