Beata Lubecka ostro masakruje Beatę Lubecką. „Nie pamiętała”, by ktoś twierdził, że szpryca ma być w 100 proc. skuteczna. A to w jej wywiadzie padła taka deklaracja (WIDEO)

Jeden z internautów zamieścił zmontowane dwa fragmenty wywiadów przeprowadzanych przez Beatę Lubecką w programie „Gość Radia Zet”. W najnowszym z Krzysztofem Bosakiem dziennikarka przekonywała, że nie pamięta, aby ktoś z ekspertów twierdził, że szpryca na koronawirusa będzie w 100 proc. skuteczna. Następnie przypomniano… wywiad Lubeckiej z prof. Andrzejem Horbanem, który właśnie deklarował 100-proc. skuteczność.

Poseł Krzysztof Bosak w rozmowie z Beatą Lubecką zwrócił uwagę, że „ciężko nadążyć” za narracją ministerstwa pandemii. – Zaczęli od narracji o 100-proc. skuteczności. Teraz już zjechali do poziomu skuteczności… – mówił, na co Lubecka wtrąciła, że rzekomo „nie słyszała nigdy, by ktokolwiek z rządu powiedział, że szczepionki są skuteczne w 100 proc.”. – Nigdy nie słyszałam – podkreśliła.

Następnie przypomniano starszy program „Gość Radia Zet”, również prowadzony przez Beatę Lubecką, w którym gościem był prof. Andrzej Horban.

– Te szczepienia w ewidentny sposób zmniejszają ryzyko zachorowania. W ewidentny. I w stu procentach, poza pojedynczymi oczywiście teoretycznie przypadkami, chronią ludzi zaszczepionych przed śmiercią i ciężkim przebiegiem choroby. To jest niesłychana rzecz – deklarował Lubeckiej prof. Horban.

Oficjalny profil Konfederacji na Twitterze przypomniał także dziennikarce wpis ministra pandemii Adama Niedzielskiego z marca tego roku.

– Wnioski ze spotkania z firmą J&J nt ostatnio dopuszczonej szczepionki jednodawkowej: – 85% ochrony przed ciężkim przebiegiem od 14 dnia – 100% ochrony przed hospitalizacją i zgonem od 28 dnia – zakładamy, że ok 4,5 mln dawek dotrze do Polski w drugim kwartale! – napisał Niedzielski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Beata Lubecka ostro masakruje Beatę Lubecką. „Nie pamiętała”, by ktoś twierdził, że szpryca ma być w 100 proc. skuteczna. A to w jej wywiadzie padła taka deklaracja (WIDEO)

  • 24 grudnia 2021 o 09:18
    Permalink

    Być wolnym, to również wolność w podejmowaniu wszelakich decyzji…. bądźmy rozważnì, ostrożni

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net