„Będziesz pan wisiał”. Prokuratura umarza postępowanie w sprawie posła Grzegorza Brauna. „Brak znamion czynu zabronionego”

We wrześniu poseł Grzegorz Braun powiedział do ministra pandemii Adama Niedzielskiego „będziesz pan wisiał”. Ostrzeżenie to zostało z kolei potraktowane przez media mętnego nurtu oraz polityków rządzącej oligarchii jako groźba i tak samo było przedstawiane. Na posła nałożono karę i zawiadomiono odpowiednie służby. Teraz prokuratura postanowiła umorzyć sprawę, ponieważ stwierdzono zgodnie z rozsądkiem „brak znamion czynu zabronionego”.

– Będziesz pan wisiał – podsumował swoją wypowiedź z mównicy sejmowej poseł Grzegorz Braun. Wcześniej zwracał uwagę na ogromną liczbę śmierci, za które odpowiada rząd poprzez absurdalne restrykcje i szkodliwy lockdown. Poseł Braun stwierdził wówczas, że „to są straty wojenne”.

Więcej o wspomnianym przemówieniu Brauna można przeczytać TUTAJ.

Postępowanie w sprawie słów posła Brauna prowadziła Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Było ono przedłużone do 17 lutego. Jak podało Radio ZET, poseł nie usłyszy jednak zarzutów.

– Postanowieniem z dnia 31 grudnia 2021 r. dochodzenie w sprawie zostało umorzone wobec stwierdzenia braku znamion czynu zabronionego – poinformowała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Aleksandra Skrzyniarz.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net