Belgijska Infolinia UFO odnotowała spadek zgłoszeń o prawie 60 proc. w ciągu roku

Belgijska Infolinia UFO poinformowała, że w roku 2021 otrzymała 184 zgłoszenia domniemanej wizyty obcych na naszej planecie. To spadek o 59 proc. w porównaniu z 2020 rokiem. Jest to jednak liczba zbliżona do średniej z poprzednich lat.

Belgijska Infolinia UFO została otwarta w 2007 roku. Służy ona do zgłaszania informacji o niezidentyfikowanych obiektach latających. Jak czytamy na stronie instytucji, jest to inicjatywa niezależna od rządu Belgii. Zgłoszenia są badane przez ichnich ekspertów.

Dziennik „Het Nieuwsblad” poinformował, że 20 proc. zgłoszeń zwykle nie stanowi podstaw do dalszych analiz zgłoszenia. Zwykle obiekt okazuje się być samolotem, helikopterem, meteorytem czy satelitą.

W minionym roku nastąpił spadek zgłoszeń UFO na infolinię. W 2021 roku łącznie miały miejsce 184 zgłoszenia, co oznacza spadek w stosunku do 2020 roku o 59 proc.. Jest to liczba przybliżona do zgłoszeń z poprzednich lat. W 2020 roku bowiem miała miejsce o wiele większa liczba raportów, niż w poprzednich latach. Możliwe, że zwiększona liczba zgłoszeń spowodowana była wystrzeleniem satelitów Star Link na naszą orbitę.

brusselstimes.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net