Bez paszportu covidowego i kwarantanny „na dzień dobry”. Do tych państw można pojechać na wakacje bez poddawania się Wielkiej Histerii

Portal traveloffpath.com przygotował małą listę krajów, do których można wyjechać na wakacje według zasad obowiązujących przed Wielką Histerią. Lista była ostatnim razem aktualizowana w sobotę i stan może się oczywiście zmienić. Obecnie znajduje się na niej sześć państw.

Lista portalu traveloffpath.com obejmuje obecnie sześć państw. Znalazły się na niej kraje, które spełniają jednocześnie trzy warunku: Brak obowiązkowego testowania turystów przed oraz po wyjeździe na obecność koronawirusa SARS-CoV-2, brak listy krajów z zakazem wjazdu dla turystów pod pretekstem tzw. pandemii koronawirusa oraz brak obowiązkowej kwarantanny po przyjeździe.

Aktualizacja z 5 czerwca wskazuje na sześć państw. W Europie znajdują się dwa: Albania oraz Północna Macedonia. Oba kraje otworzyły się ponownie na turystykę prawie rok temu, tj. 1 lipca 2020.

Pozostałe cztery kraje znajdują się w Ameryce. Aby wyjechać do Kolumbii, trzeba wypełnić jedynie na dobę przed podróżą formularza, na którym poświadczamy, iż nie wykazujemy objawów zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 oraz nie mieliśmy kontaktu z osobą, u której potwierdzono zakażenie. Z kolei aby przybyć na Kostarykę, poza standardowymi procedurami paszportowymi należy jedynie przedstawić dowód ubezpieczeniowy i wypełnić formularz zdrowotny przed przyjazdem.

Do Dominikany także można przybyć na normalnych zasadach. Jednak losowo wybrani turyści już na miejscu poddawani są szybkiemu testowi oddechu.

Wjazd jest możliwy na normalnych zasadach także do Meksyku. Większość miejsc jest też normalnie otwarta, choć zdarzają się jeszcze w niektórych obszarach kraju restrykcje dotyczące działalności hoteli i odwiedzania plaży.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Bez paszportu covidowego i kwarantanny „na dzień dobry”. Do tych państw można pojechać na wakacje bez poddawania się Wielkiej Histerii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.