Bezczelne kłamstwo Lichockiej. Wmawiała, że nie głosowała przeciwko obywatelskiemu „Stop aborcji”!

Poseł Lichocka od wczoraj znowu atakuje środowiska obrońców życia. Dzisiaj zaś twierdziła, że nie głosowała przeciwko obywatelskiemu projektowi „Stop aborcji”, który zakazywał mordowania dzieci w Polsce.

– Na dodatek pan Jurek kłamie i manipuluje tak jak PO. Nie głosowałam przeciw projektowi Stop Aborcji,tylko za skierowaniem do dalszych prac w komisji. Kłamstwa,manipulacje,ataki w mediach Michnika – to metoda pana Jurka, tak jak całej postkomuny.Nie dajcie się nabrać na tego pana – napisała socjalistka na Twitterze [pisownia oryg. – red.].

screen z Twittera

Jak informowaliśmy wówczas, przeciwko projektowi „Stop aborcji” głosowało wielu posłów PiS, m.in. poseł Lichocka.

Poseł skasowała swój wpis pokazując, że nie wie za bardzo, co się dzieje poza partyjną rzeczywistością. Stwierdziła, że „głosowała za dalszymi pracami nad projektem pani Godek”. Zaś projekt „Stop aborcji” określiła jako „projekt ordo juris” (sic!) i „prowokację obliczoną na konflikt w PiS”.

Joanna Lichocka jest członkiem rządowej Rady Mediów Narodowych.

Projekt obywatelski zakazujący mordowania dzieci z przyczyn eugenicznych „Zatrzymaj aborcję” jest obecnie zamrożony w specjalnie utworzonej podkomisji. Obrońcy życia stwierdzają, że rząd przeciąga prace nad nim, pozwalając w tym czasie na mordowanie chorych dzieci.

twitter.com, kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net