Bezpieczne? Dr Grzesiowski: „Objawy poszczepienne dotykają nawet 50 proc. zaszczepionych. Nie rozumiem, dlaczego mało się o tym mówi”

Dr Paweł Grzesiowski w rozmowie z abczdrowie.pl przyznał, że objawy poszczepienne dotyczą nawet połowy osób, które przyjęły preparat na koronawirusa. Nie rozumie też, dlaczego nie mówi się o tym szeroko, by pomóc cierpiącym ludziom.

Lekarz mówił o objawach poszczepiennych, o których nie mówi się w wielkich mediach. – A one są. Dotyczą nawet 50 proc. osób zaszczepionych – powiedział dr Grzesiowski.

– Ból głowy jest do wyleczenia. To nie jest tak, że my musimy cierpieć. Przyjęcie jednej dawki leku przeciwzapalnego, czy to opartego o paracetamol, czy o ibuprofen, daje ulgę i my o tym mówimy szeroko. Jeżeli masz dolegliwości poszczepienne, możesz wziąć lek, który te dolegliwości zmniejszy – mówił ekspert.

– Nie ma powodu cierpieć, mimo że wiemy, że to cierpienie ma tutaj pozytywny skutek, tzn. świadczy o pobudzeniu układu odporności. Ale dlaczego mamy mieć np. 40 stopni gorączki i nie leczyć tego, kiedy przy infekcji leczymy, więc to samo jest po szczepieniu. Jeśli mamy jakieś dolegliwości po szczepieniu, powinniśmy stosować leki objawowe, po to one są – dodał dr Grzesiowski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

9 thoughts on “Bezpieczne? Dr Grzesiowski: „Objawy poszczepienne dotykają nawet 50 proc. zaszczepionych. Nie rozumiem, dlaczego mało się o tym mówi”

 • 9 czerwca 2021 o 09:35
  Permalink

  Moze Grzesiowski powie o sparazalizowanych osobach po podanej wakcynie a nie tylko o bolu glowy!

  Odpowiedz
  • 9 czerwca 2021 o 10:30
   Permalink

   Zaszczepieni sami nie zgłaszają odczynów poszczepiennych, nie chcą urazić dobroczyńców, którzy dają im zbawienie w pseudoszczepionkach.

   Odpowiedz
   • 9 czerwca 2021 o 11:44
    Permalink

    Pan Grzeskowski zapomnial wspomniec ze te drugie 50% dostaje placebo … jak to bywa w eksperymencie medycznym Stad brak skutkow ubocznych

    Odpowiedz
  • 9 czerwca 2021 o 11:16
   Permalink

   Dlaczego nie mówi się o skutkach poszczepiennych do roku czasu i dluzej? Czy szczepionka ma inny cel niż ukierunkować się na działanie przeciwko Covid? Znany jest mi program globalizacji i nie ufam niczemu.

   Odpowiedz
 • 9 czerwca 2021 o 09:53
  Permalink

  Wziąć taki lek czy inny po co cierpieć. Czy ten człowiek wie co mówi? Nie zostały przebadane interakcje tego preparatu z lekami.mamy sami na sobie przeprowadzać kolejny eksperyment?

  Odpowiedz
  • 9 czerwca 2021 o 11:02
   Permalink

   7 ty Grześowski dobrze wiedziałeś że ludzie kture ś>ę zaszczepili to bendą skutki po szczepień e co dupa ci śię pali staniecie przed spradliwośio jak nie na ziemi to przed Panem Bogiem bo nikt nie ucieknie przed Panem Bogiem

   Odpowiedz
 • 9 czerwca 2021 o 10:35
  Permalink

  Nastepny konował który robi co mu każą. Jaka zgnilizna jest w środowisku lekarzy pokazala „pandemia” straciliście cały szacunek który i tak wisiał na włosku a prawdziwy lekarz w waszym środowisku to ewenement.

  Odpowiedz
 • 11 czerwca 2021 o 17:11
  Permalink

  Taaa, weź pigułkę chociaż producent na ulotce wyraźnie napisał, że nie przebadano interakcji owej vakcyny z lekami. Weź pigułkę, weź pigułkę…
  Ten grzesiowski jest tak samo chory co cała reszta bandy z wiejskiej.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.