Biedroń życzy słupszczanom, by „skończyli w piekle”

foto: twitter.com/inkax1
foto: twitter.com/inkax1

„Słupsk i nasza diecezja na szarym końcu. Skończymy w piekle!” – tak prezydent Słupska skomentował na oficjalnej stronie fejsbukowej wyniki badań określających liczbę katolików uczęszczających na Mszę św. Pod postem cały wysyp nienawistnych, agresywnych komentarzy pod adresem osób wierzących.

Robert Biedroń opublikował link do artykułu podającego informacje odnośnie liczby katolików, którzy regularnie uczęszczają na Mszę św. Według danych przedstawionych przez Instytut Statystyki Kościoła Katolickiego liczba wiernych dominicantes, czyli uczestniczących w niedzielnej Mszy św., wzrosła. Najwięcej takich wiernych jest w archidiecezjach krakowskiej, pelpińskiej, przemyskiej i tarnowskiej. Najgorzej w statystykach prezentują się Śląsk oraz Pomorze – w tym archidiecezja koszalińsko-kołobrzeska, do której należy Słupsk.

Takie tendencje najwyraźniej cieszą prezydenta Biedronia, który skwitował ironicznie, iż cała diecezja „skończy w piekle”, okraszając dodatkowo wpis buźkami uśmiechniętych diabłów.

foto: fb.com/RobertBiedron
foto: fb.com/RobertBiedron

Pod postem natychmiast zaczęli gromadzić się przeciwnicy wiary i Kościoła, dając upust swojej niechęci, czy wręcz nienawiści do katolików. „Prawdopodobnie bardziej rozgarnięci ludzie mieszkają w Słupsku”, „co za ciemnota! rodem ze sredniowiecza. i po drugie, znam wielu co chodza do kosciola, nie ma to nic wspolnego z byciem wiernym ideologii chrzescijanskiej. sa to o zgrozo dwulicowe ludki, hipokryci, obludni az sie rzygac chce! nie trzeba chodzic do kosciola by byc dobrym czlowiekiem„, „Piekło to tu na ziemi nam kościół szykuje. Księża zamiast wiarą to polityką się zajmują i za majątkię gonią” [pisownia oryg. – red.], ” Pogratulowac trzezwosci umyslu i honoru. Kleczenie przed pedofilami to chyba najwiekszy obciach” – to tylko część ziejących jadem komentarzy ze strony Biedronia. Mimo iż od wrzucenia postu minęło już kilka godzin, właściciel profilu nie kwapi się z usuwaniem agresywnych treści. 

MGOT

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net