Bił hitem Internetu. Po latach mężczyzna ostrzega przed wódką (WIDEO)

Wiele osób kojarzy stare nagranie dostępne na YouTube, które pokazuje imprezę sylwestrową na przełomie 1996 i 1997 roku, na której mężczyzna w smokingu życzy sobie, by pił dużo wódki. Po prawie ćwierć wieku bohater nagrania zmienił zdanie na temat wódki i ostrzega przed jej zgubnymi skutkami.

Nagranie, o którym mowa, pokazuje imprezę sylwestrową w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu. Miejscowa reporterka zapytała mężczyznę, który brał udział w imprezie, czego życzy sobie w nowym, 1997 roku.

– Wspaniały to był rok, nie zapomnę go nigdy. A czego sobie życzę w 97? Tego samego co w 96. Dużo pieniędzy miałem, dużo piłem wódki, bo bardzo ją lubię i dużo spałem – powiedział mężczyzna. Tylko film na YouTube do tej pory obejrzano prawie 3,5 mln razy.

Po prawie ćwierć wieku, mężczyzna pojawił się w materiale tiktorea „alkoholik_z_tiktoka”, który opowiada o walce ze swoim nałogiem. Mężczyzna z filmu zmienił nastawienie do wódki i teraz ostrzega przed jej nadużywaniem.

– Konstrukcja tych życzeń była bardzo nieprzemyślana i głupia wręcz, bo niektórych może zachęcała do picia. Cóż mogę powiedzieć, tylko tyle, że niestety wódka zniszczyła pół mojej rodziny: brata, bratową, bratanka. Przyczyną ich odejścia była bezpośrednio wódka. Pozdrawiam serdecznie wszystkich i trzymam kciuki za niepijących – powiedział na TikToku pan Krzysztof.

@alkoholik_z_tiktoka Ponowne życzenia #trzeźwość #niepijealkoholu #uzależnienie #alkoholizm #alkoholikztiktoka #bezsilność #rzucampicie #24h #dda #nałóg #bezalkoholu #niepijdziś #niepij #24godziny #odzyskajżycie #niepijemy #abstynent #wytrzeźwiej #trzeźwienie #mechanizmyuzaleznien ♬ Emotional Cinematic Sad Violin and Piano – ISAo

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net