Bill Gates i jego niebezpieczna przyjaźń ze znanym pedofilem. WSJ: To jest powodem rozwodu Gatesów

„The Wall Street Journal” poinformował, że żona Billa Gatesa, Melinda już od dwóch lat planowała rozwód. Głównym powodem ma być przyjaźń Billa ze znanym, nieżyjącym już pedofilem Jeffreyem Epsteinem. Sam Bill Gates odcina się od tej znajomości, jednak dziennikarze wyciągnęli informacje, z których wynika, że kontrowersyjny miliarder kłamie.

– Melinda Gates przez ostatnie dwa lata miała spotykać się z prawnikami specjalizującymi się w rozwodach, zanim podjęła ostateczną decyzję o rozstaniu z Billem Gatesem – poinformował „The Wall Street Journal”. Oznacza to, że żona miliardera już od dawna nosiła się z tą decyzją. WSJ twierdzi także, iż Melinda Gates współpracowała z wieloma kancelariami prawniczymi, aby „naprawić związek”, który w dokumentach rozwodowych określono jako „nieodwracalnie zniszczony”.

Choć oficjalnego powodu rozstania Gatesowie nie podali, to dziennikarze z WSJ dotarli do informacji, wedle których głównym powodem ma być relacja Billa z Jeffreyem Epsteinem – milionerem skazanym za pedofilię. Melinda nie akceptowała faktu, że Bill przyjaźni się z nieżyjącym już pedofilem.

Bill Gates i Jeffrey Epstein mieli poznać się w 2011 roku. Trzy lata później milioner przyznał się do nakłaniania nieletniej dziewczyny do prostytucji. Świadomość tej znajomości „nadal prześladuje” żonę Billa Gatesa.

Para spotkała się ze zmarłym pedofilem razem w jego posiadłości w Nowym Jorku w dzielnicy Upper East Side w 2013 roku. Informatorzy gazety „Daily Beast” twierdzą, że zaraz po spotkaniu Melinda zwierzyła się przyjaciołom, że czuła się niekomfortowo w trakcie spotkania. Część jej znajomych twierdzi, że była „wściekła” z powodu utrzymywania z Jeffreyem relacji przez Billa.

W 2019 roku „New York Times” opisał spotkania Billa Gatesa z Jeffreyem Epsteinem. Wówczas miliarder oświadczył, że poznał Epsteina, ale „nie przyjaźni się z nim i nie łączą ich żadne relacje biznesowe”.

– Linia obrony Billa Gatesa była podważana przez kolejne media. Co więcej, dziennikarze udowodnili, że nie tylko sam Bill, ale również niektórzy pracownicy fundacji Gatesów spotykali się z Epsteinem. „The New Yorker” ujawnił, że w 2014 roku Epstein przekonał Gatesa do przekazania 2 mln dolarów darowizny na projekt medialny realizowany w Massachusetts Institute of Technology. Na dowód dziennikarze opublikowali wewnętrznego mejla dyrektora media labu. Rzecznik Gatesa zaprzeczył, by za darowizną stał Jeffrey Epstein. Według New York Times w 2013 roku Gates razem z Epsteinem miał polecieć z New Jersey na Florydę na pokładzie prywatnego odrzutowca „Lolita Express” należącego do Epsteina. Dopiero w 2014 roku pedofil miał się skarżyć przyjacielowi, że twórca Microsoftu zakończył ich relację – podaje z kolei nczas.com.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.