Bill Gates pragnie ponadnarodowej bojówki ds. pandemii dowodzonej przez WHO

Kontrowersyjny miliarder i jeden z najbogatszych ludzi świata Bill Gates wezwał do utworzenia Globalnego Korpusu Ratownictwa Medycznego. Ponadnarodowej bojówce, która miałaby reagować na ogłoszone przez WHO pandemie, miałoby przewodzić właśnie WHO.

Paolo Gulisano na katolickim włoskim portalu „La Nouva Bussola Quotidiana” komentuje niedawny apel, który Bill Gates zawarł w „New York Times” oraz w „La Repubblika”. Miliarder przekonywał, że „wkroczyliśmy w erę pandemii”.

Gulisano przypomina, że jesienią w „Science” przekonywano, że stan zagrożenia pandemią koronawirusa będzie trwał do 2025 roku. Z kolei środki ograniczające ludzką wolność będą obowiązywały do końca 2022 roku.

– Teraz czas Covid dobiega końca. Oczywiście utrzymuje się wciąż niepokój wobec nowych wariantów, ale jest obecnie całkowicie jasne, że nawet nowe szczepy, ochrzczone najbardziej pomysłowymi nazwami zapożyczonymi z horrorów, nie wywierają już takiego psychologicznego wpływu jak wirus z Wuhan. Nadszedł więc czas aby wprowadzić na rynek nowy produkt, nowe zagrożenie pandemią. Ludziom trzeba wbić sobie do głowy, że „weszliśmy w erę pandemii” i mamy żyć w strachu przed zachorowaniem – pisze włoski publicysta.

Bill Gates zaś postanowił ogłosić kolejne pandemie. Robi to oczywiście w sprytny sposób, przekonując, że to rzekomo dla dobra ludzkości.

– Początek artykułu ma być paternalistycznym ostrzeżeniem dla dobrych amerykańskich gospodyń domowych – pisze Gulisano. Następnie przytacza fragment porównania użytego przez Billa Gatesa.

– Wyobraź sobie, że w twojej kuchni wybucha ogień. Twój alarm przeciwpożarowy włącza się, ostrzegając wszystkich w pobliżu o niebezpieczeństwie. Ktoś dzwoni pod 911. Próbujesz sama ugasić pożar, może masz nawet gaśnicę pod zlewem. Jeśli to nie zadziała, wiesz, jak bezpiecznie się ewakuować. Kiedy wychodzisz, wóz strażacki jest już w drodze. Strażacy używają hydrantu zainstalowanego przed twoim domem, aby ugasić płomienie, zanim domy sąsiadów będą zagrożone pożarem – czytamy.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Następnie Gates ogłasza, że tak samo ludzkość musi przygotować się do walki z nowymi epidemiami na świecie, jak przygotowaliśmy się do walki z pożarami. Właśnie w tym kontekście miliarder przekonuje, że należy powołać ponadnarodową bojówkę pod dowództwem WHO, która ma być „prawdziwą armią” o nieograniczonych uprawnieniach.

– Jestem optymistą co do budowanej przez WHO i jej partnerów sieci o nazwie Global Health Emergency Corps (Globalny Korpus Ratownictwa Medycznego). Ta sieć czołowych światowych liderów w zakresie ratownictwa medycznego będzie współpracować dla przygotowania się na następną pandemię – napisał Bill Gates.

Katolicki publicysta Gulisano zwraca uwagę, że choć „od lat systemy opieki zdrowotnej różnych krajów opracowują plany na wypadek pandemii, podobnie czyni to sama WHO”, to „teraz nie jest to już konieczne”, ponieważ „wytyczne pochodzą bezpośrednio od szefa Microsoftu, obdarzonego nie wiadomo jakim autorytetem politycznym i naukowym”.

– Projekt Gatesa przewiduje zatem rodzaj międzynarodowej kasty technokratycznej, w której WHO nadal będzie odgrywać ważną rolę, ale przede wszystkim liczyć się będzie nowa agencja, jednostki specjalne, które mają się rozwinąć: Global Health Emergency Corps – to nazwa, której będziemy musieli się nauczyć. Dzieje się tak dlatego, że – jak podkreśla [Gates] na końcu swojej proklamacji ukrytej w tym artykule – świat wciąż jest zagrożony, atakowany przez patogeny, zwłaszcza układu oddechowego. I tutaj Gates zręcznie gra na terrorze zaszczepionym w społeczeństwie przez propagandę ostatnich trzech lat – strachu przed śmiercią z powodu uduszenia – napisał Gulisano w „La Nouva Bussola Quotidiana”.

pch24.pl

fot. ilustracyjne/fot. YT/Bill Gates

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net