2 kwietnia 2024
Wiadomości

Bill Gates się wygadał? „Będą zawieszone wybory i wojna domowa”

Podczas szczytu ds. filantropii Forbes 400 kontrowersyjny Bill Gates skupił się na krytyce jego osoby, nazywając wszelką krytykę „teoriami spiskowymi”. Ujawnił, że powołał zespół mający śledzić w sieci treści związane z jego osobą. Zapowiedział też, że może dojść do wielkiego chaosu w USA.

Bill Gates przekonywał, że odegrał „wiodącą rolę” w odpowiedzi na Wielką Histerię – przez niego nazywaną „pandemią Covid-19” – i narzekał jednocześnie, że nie może sobie poradzić z krytyką. Tę jednak nazwał „dezinformacją” i „teoriami spiskowymi”.

Media przypominają, że według ustaleń nawet dużych mediów – jak wspólne śledztwo „Politico” i „Die Welt” – Gates faktycznie ma związki z siecią ponadnarodowych instytucji, koncernów farmaceutycznych oraz producentów produktów medycznych.

– Problemem jest polaryzacja i brak zaufania – przekonywał Gates.

– Jedną z najlepiej sprzedających się książek w zeszłym roku była książka Roberta Kennedy’ego, w której powiedział, że lubię zarabiać pieniądze i zabijać miliony ludzi szczepionkami. Dobrze się sprzedaje – przyznał.

Wspomniał również, że powołał specjalny zespół, który ma poszukiwać „teorii spiskowych” na jego temat. Dalej natomiast mówił o niedalekiej przyszłości USA.

– Polaryzacja polityczna może doprowadzić do tragedii, będziemy mieć zawieszone wybory i wojnę domową – wskazał kontrowersyjny miliarder. Zaraz potem zaznaczył, że „nie mam na ten temat żadnej wiedzy, nie zamierzam przeznaczyć na to swoich pieniędzy, ponieważ nie wiedziałbym, jak je wydać”.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Bill Gates się wygadał? „Będą zawieszone wybory i wojna domowa”

  • Bill Gates mąż posoborowej ’ katoliczki ’ Melinda French Gates z pokolenia Jana Pawła 2

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net